Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nosečniški čvek

Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43
Manca1
Starost: 42Pridružen: 2. apr 2004Prispevkov: 776Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2009 9:46
Povezava do prispevka
vav DMS, samo še 8x
Tudi jaz sem si šla preštet dneve, ki jih moram oddelat v službi do porodniške: torej samo še 50x v službo. Vmes koristim še stari in novi dopust.
Imam namreč že v ponedeljek frej, v torek 2.6. pa na morje in se vrnemo 14.6. Res komaj čakam, saj me ta vročina v pisarni ubija.
Da ne omenjam kako vroč je avto po koncu službe. Mi je mož pustil notri športno uro, ki kaže stopinje v prostoru...in moj avto je imel včeraj 60 stopinj. Saj ni čudno, če je pa cel dan na soncu.

V tem času sem imela tudi en pregled pri ginekologinji, vse je ok (kri, voda, pritisk, teža), v trebuščku je pa navihanec skupaj držal nogice in se ni videlo spola. Morfologija pa pride na vrsto 24.6.
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2009 11:05
Povezava do prispevka
največji mit dojenja je, da "bo že samo šlo", da "to je pa ja enostavno, ker je najbolj naravno", da "bo kar samo steklo" ...
večjo uslugo si ženska naredi, če se pripravi na kar konkretno garanje, vsaj v začetku. tako bo v vsakem primeru na boljšem - če bo na začetku res škripalo, bo vsaj pripravljena, če pa bo morda srečnici res hitro in zlahka steklo, pa toliko bolje.
in še nekaj: noben kriminalec nisi, če daš otroku adaptirano mleko. bolje sit otrok na adaptiranem kot mati z živčnim zlomom in lačen & histeričen dojenček na "dojenju".
MHO.

še vedno stojim za vsako besedo, ki sem jo lani napisala v članku o tem.
http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
DMS
Starost: 45Pridružen: 16. mar 2007Prispevkov: 870Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2009 14:55
Povezava do prispevka
Ej, Galyka...mogoče si pa zato vsa zatečena, ker te mama ni dovolj dolgo dojila? Wink Men pa zato škripa in poka v kolku :)))

Zdej pa res grem!
Največkrat jem zarečen kruh!
0
Nazaj na vrh
DMS
Starost: 45Pridružen: 16. mar 2007Prispevkov: 870Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2009 9:17
Povezava do prispevka
Dobro jutro vsem! Doječim, nedoječim, dojenim, nedojenim Wink Pod kožo smo pa vsi krvavi ane!
No, danes je malo bolj hladno, sonce se skriva, jaz pa vseeno perspiriram 100/h. Iz vseh por in lukenj.
Včeraj mi je moja sestrica zmasirala nožice, mmmmm, baje mi jih bo danes tudi! Pa spala sem v svoji stari, hladni, kletni sobici...spala sem ko car. Zbudila sem se samo, ko je zunaj ful grmelo! Pa spet sem imela neke weird sanje, ampak se jih ne spomnim več!

Gremo delat!
Največkrat jem zarečen kruh!
0
Nazaj na vrh
Pika Nogavička
Starost: -14Pridružen: 10. feb 2006Prispevkov: 1162Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2009 14:49
Povezava do prispevka
Sama začetniška vprašanja so me, ampak vem, da razumete

Na nuhalno svetlino gre partner tudi lahko zraven? Ker na sam gin. pregled gre baje šele na morfologijo.
"Drage kroglice pregelk, nikdar nočem biti vel'k."
0
Nazaj na vrh
DMS
Starost: 45Pridružen: 16. mar 2007Prispevkov: 870Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2009 15:05
Povezava do prispevka
Ja mende da smo zato tukaj Smile Na nuhalno gre zraven, ja. Waaaa, veš kok je to ena lepa izkušnja. Na prvem pregledu vidiš en fižolček in to je kao tvoj otroček. Na nuhalni je pa že videt rokice, nogice, glavico, vse tko lepo definirano. Pa premika se bebica. Naša je prav rokice v luft dajala in se pretegovala. Midva sva bila čist ganjena, oba na robu solz!!! Morm rečt, da kasneje na morfologiji nisva bila niti 20% tolko ganjena kot na nuhalni Smile
Največkrat jem zarečen kruh!
0
Nazaj na vrh
Pika Nogavička
Starost: -14Pridružen: 10. feb 2006Prispevkov: 1162Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2009 15:33
Povezava do prispevka
Jeee, sem ful vesela, da gre lahko zraven Smile

Ja, na 1. pregledu mi je gin. pokazala na monitorju, pa itak nisem nič kaj videla, ker je malček palček (ali malčica palčica) velik 1,5 cm Smile Še manjši kot je bila včeraj kroglica toče Smile

Jutri izvem, kdaj bom šla na nuhalno, komaj čakam Smile

Za bolečine je rekla gin., da ni panike, ker je to pač zaradi maternice, tako da je vse ok. Komaj čakam, da mine še ta "kritičen" mesec, pa da bom mogoče kaj bolj jedla potem.
"Drage kroglice pregelk, nikdar nočem biti vel'k."
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2009 21:41
Povezava do prispevka
Še ena, ki se je zaradi dojenja presekirala in prejokala. V P pridejo do tebe in rečejo a dojite in to je to. Da pa bi kdo kaj pokazal, to so res redke izjeme, zato je kar treba povedat da imaš težave.
Moj malček se je tudi napil plodovnice in nikakor ni sesal, potem je pa še zgubljal na teži. Sestre so pa težile naj ga pristavljam, sama niti nisem vedela kako.
Ko sem prišla domov so se zadeve nekako umirile po dveh tednih, čeprav v prvem tednu sem mislila, da nama ne bo steklo, pa sej je nekako uredilo.
Zdaj se pa polno dojimo že četrti mesec.
Tako da kar pogumno, če pa ne gre pa res drži bolje zadovoljna mama in srečen otrok s flaško kot pa histerija in jok zaradi dojenja.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
DMS
Starost: 45Pridružen: 16. mar 2007Prispevkov: 870Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2009 8:27
Povezava do prispevka
O, pičica, kolk ene papirologije. In jaz se zdej kao znajdem, kdaj in kaj in kje? Oh, dear, oh, dear. Na, pa še poročena nisva, še en papir več! Dobr, mam še en dober mesec časa, preden je rok za vse to urejat, do takrat mi bo pa galyka vse razložila, step by step, tko...za tablontne, ane, galyka, da boš?

Maruška se nam pa nič ne javi, pa nič ne pove, kako je kej?! c-c-c!
Največkrat jem zarečen kruh!
0
Nazaj na vrh
galyka
Starost: 45Pridružen: 26. okt 2006Prispevkov: 2090Kraj: Nm-LjStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2009 8:49
Povezava do prispevka
DMS, za eno limonado nardim vse, sej veš.  Sej se sliši bolj komplicirano kot je res, ampak je fino, če ti kdo kej razloži, ker mam precej opravka s papirji v službi, ampak tole... Pa pazi to, tako je šele ene 2 leti, prej si rabil 11 obrazcev na CSD... 
Nasmehni se, nekdo te ima rad!
0
Nazaj na vrh
DMS
Starost: 45Pridružen: 16. mar 2007Prispevkov: 870Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2009 10:01
Povezava do prispevka
Ahahahahaha, ker hud ticker, galyka Smile You go, girl!!! Limonada pa pade, brez skrbi Wink
Največkrat jem zarečen kruh!
0
Nazaj na vrh
galyka
Starost: 45Pridružen: 26. okt 2006Prispevkov: 2090Kraj: Nm-LjStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2009 10:19
Povezava do prispevka
Lol, zjutrej je biu še stari. Big smile

The S word... Ja, je treba veliko domišljija in energija da pride do tega. Sej baje da grem kmau rodit, ker ne vidim več svojih nog.
Nasmehni se, nekdo te ima rad!
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. maj 2009 18:15
Povezava do prispevka
kako ste nosečke?
galyka še malo ha?
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
galyka
Starost: 45Pridružen: 26. okt 2006Prispevkov: 2090Kraj: Nm-LjStatus:Offline
Objavljeno: 31. maj 2009 18:25
Povezava do prispevka
Še malo ja, čeprav glede na to, kako še vedno telovadi, nič ne kaže da bi se kaj dogajalo. Smile Bomo videli, če bo jutri CTG kaj pokazal.
Zdaj zbiram 'predloge', kdaj naj bi se rodil. Imamo že 10.6., 12.6., 13.6., 17.6., 18.6.
Uradni PDP je pa 25.6. Big smile


Nasmehni se, nekdo te ima rad!
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 31. maj 2009 19:00
Povezava do prispevka
Daj kar dvanajstega, takrat je rojena ena moja frendica, ki je ful faca 
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nosečniški čvek
Stran 38 od 91
Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo