Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kozmetometer - 2. del

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. nov 2007 23:53
Povezava do prispevka
Smo napolnili že 100 strani ...
 
Guy, hvala!
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2007 17:16
Povezava do prispevka
Nepopolni predlogi:
Avon Surrender for her roll-on anti-perspirant deodorant (manjkajo sestavine)
Guerlain L´Or Radiance Concentrate with Pure Gold (sestavine)
 
Hvala pa za popolne predloge Aubrey Organics, Deborah in Oriflame.
 
Ponavljam pa še tiste iz 1. dela teme:
  1. Nivea Clean Deeper piling
  2. L'Oreal Nutri Gloss Light šampon
  3. Diorskin Forever puder
  4. Manhattan Light & Natural Make up (manjkata tudi opis in slika)
  5. Dove Intensive Firming Gel Cream
  6. Avon Poppy flower and almond milk balsam
  7. Alverde Pflege Ol pomaranča (manjkajo natančno ime v original jeziku, opis in sestavine)
  8. Rimmel 1000 Caresses Stay on stick Foundation opis in sestavine
  9. Oil of Olaz - complete Pearl Fresh opis in sestavine
  10. Kancilja Kremni gel za tuširanje 3 v 1
  11. Balea kura za lase - prosim za originalno ime
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2007 18:10
Povezava do prispevka
Super, da ste dodali Aubrey Organics predloge, sem že napisala ocene. 

Sestavine za L'Oreal Nutri Gloss Light šampon pa so takšne:



Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cyclodextrin, Dimethicone, CI 17200 / Red 33, Guar Hydroxypropyltrimonium chloride, Cocamide mipa, Sodium Methylparaben, DMDM Hydantoin, Sodium Cocoate, Hydrolyzed Conchiolin Protein, PPG-5-Ceteth-20, Limonene, Linalool, Propylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Carbomer, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Methyl Cocoate, Citrus Limonum / Lemon fruit Extract, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance.




Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2007 18:56
Povezava do prispevka
Dilema kje dobiš to kozmetiko?
0
Nazaj na vrh
gejba
Starost: 44Pridružen: 15. nov 2005Prispevkov: 1283Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2007 19:36
Povezava do prispevka
Lahko jo naročiš na njihovi spletni strani.
Se da še kje drugje nabavit? Jaz bi si raje izdelke pogledala v živo.
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2007 20:05
Povezava do prispevka
Kupiš na slovenski spletni strani Aubrey Organics. Linka ne bom dala, da ne bo kake frke pol.  Ti pa pošljejo ful hitro, ponavadi že kr naslednji dan.
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2007 8:33
Povezava do prispevka
Hvala. Saj ne, da kaj rabim....
0
Nazaj na vrh
Katharine
Starost: -14Pridružen: 25. apr 2007Prispevkov: 41Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2007 11:48
Povezava do prispevka
Čao...šele danes sem našla, da tale tema obstaja, ker sodelujem samo na kozmetometru (zaenkrat, nisem navdušena nad forumi na splošno, a ocene zelo rada berem)...se opravičujem, če nisem vedno napisala sestavin...iz tega spiska se mi zdi, da sem jaz predlagala Question
 
Dove intensive firming gel-cream, in vam zdaj dodajam sestavine.
 
aqua, glycerin, stearic acid, caprylic / capric triglyceride, dimethicone, glycol stearate, peg-100 stearate, cyclopentasiloxane, petrolatum, glyceryl stearate, cetyl alcohol, gelidium cartilagineum, palmitoyl oligopeptide, stearamide AMP, sodium acrylates C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium carbomer, glyceryl polymethacrylate, propylene glycol diethylhexanoate, peg-8, disodium EDTA, parfum, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, CI 42051, CI 77891
 
Pa še nekaj me zanima. Verjetno sem kaj zašuštrala, pa predlog ni bil sprejet. Že pred časom sem predlagala firmo Faith in nature, pa ni še dodana. Dejansko je kup izdelkov, ki jih prodajajo tudi pri nas v SLO in je naravna kozmetika. Imam kar nekaj izdelkov in ocene za to, tudi bi želela drugih komentarjev...pa me zanima, če lahko to dodate? Ali pa napišete, kaj je bilo narobe posredovano?
 
LP
 
0
Nazaj na vrh
Katharine
Starost: -14Pridružen: 25. apr 2007Prispevkov: 41Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2007 11:51
Povezava do prispevka
Pegasus je napisal/a
Alverde Pflege Ol pomaranča (manjkajo natančno ime v original jeziku, opis in sestavine)

 

 Pa tole sem tudi jaz posredovala....ime je čisto prav napisano, razen namesto pomaranča je pač orange, pa na O je preglas.  Sestavin žal nimam, kartonsko škatlo sem že vrgla proč...
 
Dodajam pa še sestavine za moj zadnji predlog. Ni mi težko sestavin prepisat, če izdelek že imam...ampak tudi jaz nisem vedela, da je sestavine nujno dodat..glede na to, da je ogromno izdelkov gor, ki sestavin nimajo navedenih, nekateri celo napačne slike. V glavnem, v bodoče se bom potrudila.
 
DEBORAH Ultra Liner
aqua, propylene glycol, triethanolamine, oleyl alcohol, magnesium aluminium silicate, stearic acid, xantan gum, glyceryl stearate, hectorite, cellulose, acrylates C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isopropylparaben, butylparaben, isobutylparaben, CI 77499
 
Imam pa še nekaj vprašanj:
1. Kaj storiti, če opaziš, da je slika zastarana....posredujemo novejšo, pa bo zamenjana? Naprimer Avon Naturals spraji....je stara slika, ki ni več v prodaji, imajo pa spraje pod enakim imenom še sedaj, večina tudi enakih vonjev.
2. Spet primer Avona, šminke Ultra color rich- prodajali so jih že zadvnaj, pod drugo embalažo, sedaj pa so nekaj nians dodali, spremenili embalažo, a ime je isto. Sedaj pa ne vem, naj odprem novo temo- ker je možno, da so sestavine drugačne in bo tudi efekt drug, ali kaj? Ful je problem to ocenjevat, ker ne veš ali spada to vs taro temo, ali ne...
3. Določeni izdelki se prodajajo pod enakim imenom in isto embalažo kot prej, sestavine pa so zamenjane, pač v novi proizvodnji so začeli delat drugače. Npr. primer sšet Avon 24 urna vlažilna krema. Kaj zdaj s tem, se spremeni navedba sestavin ob opisu? Se odpre novo temo?
 
Aja, pa ni reklama za A., samo primere sem dajala, da je razumljivo, kaj čem povedat...
 
Prejle sem dodala 2 Balea stvari, Feuchtigkeits spulung apricose & milch, ter Feuchtigkeits shampoo apricose & milch...pa se opravičujem, vse je dodano, samo zdi se mi, da sem napačno oba uvrstila v temo balzami....pa je za tam samo tisti spulung, ta drugi pa za med šampone.
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2007 16:09
Povezava do prispevka
Katharine, hvala za naknadno posredovane sestavine!
 
Glede novih proizvajalcev bom tvoje vprašanje posredovala naprej (jaz dodajam nove izdelke).
 
Včasih so se izdelki dodajali tudi brez sestavin, celo brez slik, ker se je KMM šele razvijal in smo vsi želeli čimveč ocen uporabnikov, kljub temu da so bili to obvezni podatki. Vsekakor odkar jaz dodajam nove izdelke, brez sestavin ne gre (razen za določene izdelke dekorativne kozmetike, kjer te niso merodajne za nakup, in za parfume). Če bom imela jaz čas, jih bom skušala poiskati, kar pa pač zna trajati, zato vsakega predlagatelja prosim, da mi olajša delo. Tako boste tudi sami bolj zadovoljni, ker bo predlog hitreje vnešen.
 
1. Določene slike, sploh bolj popularnih izdelkov, zamenjamo ob menjavi embalaže (če gre zagotovo za novo embalažo). Sliko lahko kar sem prilepiš in jo bom zamenjala, ko bom imela čas (prednostno je dodajanje novih izdelkov).
 
2. Pri Avonu je težava v tem, da pogosto menjajo embalažo, sestavin in teksture pa niti najmanj. Če si prepričana, da gre za nov, drugačen izdelek, podaj predlog in bo dodan. Mislim, da sem ti s tem odgovorila tudi na 3.
 
Hvala za opozorilo, bom pozorna.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Katharine
Starost: -14Pridružen: 25. apr 2007Prispevkov: 41Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2007 18:33
Povezava do prispevka
Super, mi je zdaj jasno vse.
 
Mogoče še ta predlog, da obvnašanju novih predlogov, da naredite kakšen pop up opomnik ali kaj takega, da sprejemate samo tiste s sestavinami. Folk ne ve tega,....no, jaz, ki foruma ne spremljam, zato pa vsak dan kozmetometer, tega nisem vedela, in ne zanalašč, pa bi še ne vem koliko časa veselo limala predloge brez sestavin...če se ne bi odločila iti preverjati zakaj mojega predloga ni vnešenega.
 
Verejtno velja tudi dobrodošlo, da vnesemo tusi sestavine že dodanih izdelkov, če jih nimajo, a ne? Danes sem bila dobre volje, pa tule dodajam nekaj sestavin za izdelke, ki sem jih ocenjevala, pa niso imeli sestavin. Ponavadi jih pa itak, če vem, pripišem k svoji oceni, ne glede na št. predhodnikov.
 
Pozdravček.....pa pohvala, kozmetometer je enkraten, pa zelo pomaga pri nakupu.
 

Oriflame Optimals radiance energy powder scrub

microcrystalline, cellulose, sorbitol, sodium cocoyl isethionate, aluminium starch octenylsuccinate, salycylic acid, limonene, parfum, papain, allantoin, citrus aurantium dulcis

 

Oriflame Mono Eyeshadow Essentials

talc, mica, zinc stearate, octyldodecyl stearoyl stearate, isostearyl neopentanoate, methylparaben, propylparaben, peg-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid, CI…

 

Subrina Gel za prhanje Spicy orange

Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, lauryl glucoside, glycerin, sodium chloride, stryene acrylates copolymer, parfum, sodium citrate, citric acid, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium benzoate, sodium salicylate, CI 15985, CI 19140, benzyl alcohol, eugenol, cinnamal, linaloo, limonene
 

Afrodita Acnestop pena

aqua, coco glucoside, sodium laureth sulfate, sodium laureth-8 sulfate, magnesium laureth sulfate, magnesium-8 laureth sulfate, sodium oleth sulfate, magnesium oleth sulfate, glyceryl oleate, PEG-40 hydrogenated castor oil, parfum, melaleuca alternifolia, propylene glycol, diazolidinyl urea, citric acid, benzyl salycilate, hexyl cinnamal

 

 

Avon Naturals body sprayi (so vsi vonji v eni kategoriji), vendar to velja za novejšo embalažo, a iste vonje.

VANILLA & SOY MILK
alcohol denat, aqua, parfum, triclosan, propylene glycol, vanilla planifolia extract, phenoxyethanol, glycine soya extract, methylparaben, helianthus annus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, diazolidinyl urea, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobuttylparaben

MANGO & PASSION FRUIT
alcohol denat, aqua, parfum, triclosan, propylene glycol, magnifera indica extract, passiflora incarnata fruit extract, helianthus annus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, CI.., CI....

HONEY & LEMON
alcohol denat, aqua, parfum, triclosan, mel, propylene glycol, citrus medica limonum extract, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, citral, coumarin, geraniol, linalool, limonene

BLACKBERRY & VANILLA
alcohol denat, aqua, parfum, triclosan, rubus fruticosus blackberry friut extract, vanilla planifolia fruit extract, helianthus annus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, geraniol, butylphenyl methylproponial, linalool, citronelool, hexyl cinnamal, limonene, alpha-isomethylionone

 

Nova slika je taka, malo bolj švah, se pa vidi, da je drugačna:

 

 

 
 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2007 11:12
Povezava do prispevka
Katharine je napisal/a
Že pred časom sem predlagala firmo Faith in nature, pa ni še dodana.
 
Ta kozmetika je bila dodana že prejšnji teden ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2007 9:42
Povezava do prispevka
Katharine, seveda tudi naknadno dodajam sestavine, če jih le dobim. Te, ki si jih vpisala bom vnesla v naslednjih dneh, hvala. Drugič me lahko tudi na ZS opozoriš, da si v svojo oceno pripisala sestavine, in bom uredila.
 
Ideja o pop-up opomniku ali čem podobnem sploh ni slaba, bomo preučili tehnične možnosti izvedbe.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Katharine
Starost: -14Pridružen: 25. apr 2007Prispevkov: 41Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2007 14:14
Povezava do prispevka
No, saj mogoče niti ne pop up opomnik, večina itak te reči sovraži, in nam grejo na živce. (Da ne bo katera jezna name, kake zoprne predloge imam) Kaj pa mogoče kakšen odebeljen stavek, da so sestavine nujne, kar nad tistimi okenci, kjer piše, naj vnesemo opis....Se vidi, pa nikogar ne moti.
 
 
A iskanje ocen po uporabniku pa ne dela?
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2007 14:19
Povezava do prispevka
Zadnje dni ne dela, ne.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kozmetometer - 2. del
Stran 1 od 100
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.