Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Poroka - kdaj se oblečemo, namažemo, ...

Saška
Starost: 44Pridružen: 2. jun 2004Prispevkov: 443Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 8:44
Povezava do prispevka
Se opravičujem moderatorkam - res ne vem, kam bi to temo uvrstila. Seveda jo prestavite, če se vam zdi.
 
Rabim pomoč. In sicer - junija se poročim v Štanjelu (na Krasu). Problem je v tem, ker sem iz Ljubljane. Zdaj pa ne vem, kako naj se zorganiziram z oblačenjem, make-upom, frizuro.
 
Poroka bo namreč šele ob pol šestih popoldne. Prej se ne bo nič dogajalo - šrange in podobno. Jaz bi seveda rada izgledala čim bolj sveže ob tisti uri. Torej - če se totalno uredim že v Lj, se lahko zgodi, da bom iz avta stopila v zmečkani obleki, z raztopljenim make-upom in poležano frizuro. Mogoče bi si lahko v LJ uredila le frizuro in make-up, oblečem pa se tam, ampak obleka se oblači čez glavo, ... Skratka zakomplicirano je, saj razumete.
 
Kako bi ve to uredile? Kakšen nasvet? Razmišljala sem tudi, če bi bilo mogoče, da bi frizer in vizažist prišla kar v Štanjel. Je to možno? Ker tam bova imela apartma.
 
Punce, opravičujem se za zmeden post. Trenutno imam tako zmedo v glavi z vsemi temi pripravami, da se bojim, da kompliciram tam, kjer ne bi bilo treba.
 
Hvala, hvala.
 
LP Saša
 
 
 
0
Nazaj na vrh
1A
Starost: 41Pridružen: 7. mar 2006Prispevkov: 2365Kraj: vedno nekje vmesStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 10:13
Povezava do prispevka
jaaa, jaz ti absolutno predlagam da gresta frizer in vizažist s tabo
sicer ne vem koga maš, jim pač plačaš potne stroške, mogoče bodo zahtevali še kaj zraven

al pa si najdi na krasu kako dobro frizerko in vizažistko

moj predlog je da se cela urediš tam, pa boš sveže stuširana, nalicena, sfrizirana, itd
sploh če se obleka daje čez glavo ti je verjetno zadnja želja da bošmela puder na beli obleki
0
Nazaj na vrh
janada
Starost: 58Pridružen: 14. mar 2005Prispevkov: 443Kraj: dolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 13:40
Povezava do prispevka
Saška, če boš imela dobro prevozno sredstvo - večji avtomobil z dosti prostora na zadnjem sedežu, kjer mislim, da boš do kraja poroke sedela sama in pa klimo, ne vidim problema, da prideš na cilj pomečkana in z raztopljenim make-upom. Seveda pa moraš paziti na to, da se namažeš oz. te namažejo z kvalitetnim in obstojnim make-upom. Tudi z obleko se da kar lepo sedeti v avtomobilu, saj niso iz tako slabega materiala da bi se po uri vožnje ful pomečkala.
Pa srečno na novi življenski poti !
mamy

**Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi moč, da jih uresničiš!**
0
Nazaj na vrh
Cherry Miss
Starost: 38Pridružen: 21. okt 2005Prispevkov: 1081Kraj: Go-Go-Go!Status:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:22
Povezava do prispevka
Ker sem iz "teh" koncev, poznam enega super frizerja v Dornberku (od Štanjela oddaljen mogoče 10min), pa eno super vizažistvo iz NG. Razen če jih nimaš že izbranih...bi itak mogla it prej k frizerju in potem k njej nazaj v NG, vendar bi vseeno vse skupaj bolj sveže zgledalo - verjetno. Sta pa preverjeno dobra - obem sem se že sama zaupala (ne ravno za poroko), moja sesta in nevesta, kateri je bila priča pa sta jih izrabila ravno prejšnega septembra. Če rabiš info mi sporoči Smile
Sicer pa je res, da bi bilo najboljše če se zmeniš, da gresta s tabo, ali pa se tik preden odrineš iz LJ fajn pospedeniš pri njih potem pa hops v avto s klimo Thumbs Up
Smeh je jezik duše.
P. Neruda
0
Nazaj na vrh
Saška
Starost: 44Pridružen: 2. jun 2004Prispevkov: 443Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:34
Povezava do prispevka
Hvala za lepe želje in nasvete.
 
Ne vizažista ne frizerja še nimam izbranega - najboljše bi bilo, če bi dobila varianto 2v1. Avto bo sicer velik in s klimo, to je res, tako da to mogoče res ni tak problem. Obleka pa bi se po mojem vseeno zmečkala.
 
Cherry Miss, hvala za info. Če bom rabila, ti sporočim. Zdaj zaenkrat še vseeno razmišljam, da bi nekdo prišel kar v Štanjel.
 
Ma, ne vem. Rada bi, da bi bilo vse tipi topi, pa brez velike in zakomplicirane organizacije. Sem skromna, ne?  
 
Se priporočam še za kakšen nasvet ali konkretno izkušnjo   
0
Nazaj na vrh
MOJA
Starost: -14Pridružen: 3. maj 2006Prispevkov: 365Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:44
Povezava do prispevka
Oj!
Midva sva se poročila lani oktobra. Pa naj te to ne zavede, ker sva kljub temu imela 19oC. Oba sva iz Ljubljane, poročila pa sva se v kraju, ki je 1 uro oddaljen. Nisem niti malo razmišljala o tem, da bi se kje drugje preoblačila in rihtala. Frizerja sem imela ob 6.30, make up ob 10, okrog 12 ure je prišel pome moj dragi, ob 13 sva midva s pričami in fotografom šla (seveda sva imela vsak svojega šoferja) - smo se pred poroko še slikali, ob 15 je bila cerkvena poroka.
Sama sem imela princeskasto obleko (ki je v avtu vzela kar precej prostora), pa po celem dnevu ni bila nič zmečkana (tudi po večerji ne). Ne vem sicer iz kakšnega materiala jo imaš ti, lahko pa povprašaš v salonu, kaj narediti, če se ti obleka med prevozom zmečka. Kar se pa ličenja tiče, ti pa vsak vizažist naredi zelo obstojen make up, tako, da ti ni treba skrbeti zaradi tega.
Vse bo v redu, boš videla! Pa lepe priprave še naprej!

moja
0
Nazaj na vrh
Saška
Starost: 44Pridružen: 2. jun 2004Prispevkov: 443Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:56
Povezava do prispevka
Hej, Moja!
 
Hvala - se mi je zdelo, da po vsej verjetnosti preveč kompliciram. Ampak nekako sem si tudi zamislila, da me moj dragi ne bi videl do samega trenutka, ko se bo začela poroka. Zato sem skoraj odločena, da se ne bom oblačila že v Ljubljani. Zdaj se moram samo še zorganizirat glede frizerja in ličenja. Si imela ti vse to na enem mestu in kje blizu doma? Pa oblekla si se potem, ko si bila že cela zrihtana? 
 
LP Saša 
0
Nazaj na vrh
MOJA
Starost: -14Pridružen: 3. maj 2006Prispevkov: 365Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 16:26
Povezava do prispevka
Oj!
Frizerja sem imela kar v "svojem" salonu (že leta hodim v isti salon k isti frizerki, ki me dobro pozna in ve kaj hočem), naličila pa me je (takrat še bodoča ) svakinja na mojem domu. Oblekla sem se potem, ko sem bila že naličena in sfrizirana tik preden je dragi prišel pome. Sem pa imela korzet, tako, da s preoblačenjem nisem imela problemov (skrb zaradi pudra in podobno).

Pozdravček,
moja
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Poroka - kdaj se oblečemo, namažemo, ...
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.