Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Roaccutane

Pojdi na stran 1 , 2
Eni
Starost: 41Pridružen: 4. avg 2005Prispevkov: 621Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2005 17:58
Povezava do prispevka
Čau punce. Sem nova tukaj, in moram najprej pohvaliti Planet lepote, čisto sem navdušena. Kajti glede kozmetičnih proizvodov je treba včasih kar malo poizkušati/preizkušati, malo je dobrih informacij...Tukaj pa ste prave izvedenke.
 
Pri pregledovanju foruma sem zasledila, da vas ima nekaj izkušne z zdravilom proti aknam Roaccutane. Zanima me, če lahko te svoje izkušnje opišete. Pa ne me kregat če je bila tema že odprta (nisem je zasledila)!
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2005 18:20
Povezava do prispevka
 Eni, živjo! Najprej si malo te teme preberi, potem pa še vprašaj, če kaj ne bo jasno in ti bodo punce, ki imajo izkušnje s tem, odgovorile (predvsem pa pozorno preberi post, ki ga je napisala Bushbaby - verjemi, da ve, za kaj gre).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
April_22
Starost: n/aPridružen: 4. avg 2005Prispevkov: 13Kraj: Mb/LjStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2005 11:17
Povezava do prispevka
Upoštevaj tudi to, da pri vseh ne pride do trajnega izboljšanja. Jaz sem jih jemala 7 mesecev, takrat je bila koža kot iz porcelana, malo bolj bogato kremo za obraz sem uporabljala (drugače bi se koža luščila) in labelo vsake pol ure, to je pa tudi vse od negativnih učinkov. Ampak na žalost je bilo kasneje vse po starem, čeprav sem menda ena redkih.
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2005 11:47
Povezava do prispevka
April, saj bi terapijo lahko ponovila.Baje po drugem tretmaju ni več možnosti, da bi se ti akne vrnile.Moja dermatologinja mi je rekla, da, če se bo moje stanje ponovno drastično poslabšalo, lahko znova jemljem Roaccutane in jih tudi bom (če bo treba!)
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
majchika
Starost: 37Pridružen: 5. apr 2005Prispevkov: 1932Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2005 12:58
Povezava do prispevka
Meni so te tabete zelo pomagale ampak se mi je stanje sedaj zelo
poslabšal,vendar se vseeno ne more primerjati z takratnim!Se pa malo
bojim teh tablet in nočem spet takoj prešaltat na njih!
0
Nazaj na vrh
April_22
Starost: n/aPridružen: 4. avg 2005Prispevkov: 13Kraj: Mb/LjStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2005 13:28
Povezava do prispevka
Angellina je napisal/a
April, saj bi terapijo lahko ponovila.Baje po drugem tretmaju ni več možnosti, da bi se ti akne vrnile.Moja dermatologinja mi je rekla, da, če se bo moje stanje ponovno drastično poslabšalo, lahko znova jemljem Roaccutane in jih tudi bom (če bo treba!)
 
 
 
Vem, da bi lahko, ampak me je malo stisnilo, da bi še enkrat uporabljala tako močne tablete, poleg tega sem potem rabila še neko zaščito, tako da imam zdaj samo Diane35 (obojega pa ne bi uporabljala),  in je zdaj vse ok glede kože.  
0
Nazaj na vrh
nincha
Starost: n/aPridružen: 1. jun 2005Prispevkov: 25Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2005 23:37
Povezava do prispevka
A je možno,  da te od roaccutana zelooo boli hrbtenica? Zdaj tablete jemlem 3 tedne, pa me je ta teden začela bolet. Še prepognem se komi, se počutim, kot da bi imela najmanj 60 let. Pa me zanima, če je to lahko od r., ali je pač kaj drugega?
0
Nazaj na vrh
majchika
Starost: 37Pridružen: 5. apr 2005Prispevkov: 1932Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2005 12:36
Povezava do prispevka
ja to je zelo verjetno ker mišice ogromno trpijo(nrevem zakaj),vem da
je en fant govoril enkrat ko je jemal da ga je vse tako bolelo, zaradi
velike doze, da še mleka v roki ni mogel držat ampak je jemal res hudo
dozo.Pa tudi kosti so bolj boge ker lahko povzroči krhkost..samo brez
panike!Če bo res hudo pojdi do zdravnika drugače se pa ne obremenjuj,ko
boš nehala jemati tablete se bo stanje normaliziralo.
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2005 18:09
Povezava do prispevka
Jaz sem pa kar vesela, da se mi niso mozolji vrnili.Roaccutane sem namreč jemala približno 6 mesecev, odkar jih ne jemljem pa je minilo tudi približno enako, pa je stanje kože še vedno enako dobro Smile
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
majchika
Starost: 37Pridružen: 5. apr 2005Prispevkov: 1932Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2005 22:50
Povezava do prispevka
Lahko se tudi po drugem tretmaju ponovijo!
0
Nazaj na vrh
luna 02
Starost: 41Pridružen: 17. nov 2005Prispevkov: 100Kraj: ivančna goricaStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2005 11:04
Povezava do prispevka
lp. končno sem se odločila da se pridružim debati.
Pri meni je takole, jest sm tud upoprabljala rouccatane (saj mislm sa de se tako napiše) in to letos, mislm da 5-6 mesecev (30mg) zadnje 2 meseca pa 20mg. Tudi jest sm se za njih težko odločila (okvari plod otroka-to je bil pri meni največji minus) ampak sem se saj imam akne oz. sem jih imelo od 15 leta. Jaz sem rouccutane jemal skupaj z Diane 35. Diane 35 jemljem še vedno saj se jih ne upam nehat, ker vem da bom potem imela spet ultra mastno kožo. Po končanju terapije z rou... nisem uprabljala nobene kozmetike - samo gel za čiščenje obraza mastne kože. sedaj sem pa začela uporabljat kozmetiko Dr. Hauschka (krema za čiščenje, tonik za mastno kožo, olje za mastno kožo in kutinovo kremo za suhe predele)-to je čist naravna kozmetika brez kančka kemije in je res super, pa še masko imam, pa tud cena ni prehuda. Probejte ker men res ustreza, glede na to da men ni nikoli nobena kolekcija ustreza od vichya do dermalogice itd...
Med terapijo z rou... so mi začeli zelo izpadati lasje in imela sem nenormalno suho kožo(prvič v življenju), drugače pa upam da se mi akne ne bojo ponovile.
 
0
Nazaj na vrh
lizzie
Starost: 32Pridružen: 21. jun 2005Prispevkov: 412Kraj: postojnaStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2005 17:19
Povezava do prispevka
citiram: to je čist naravna kozmetika brez kančka kemije
 
 
tanja je že tolkrat poudarjla, da ni vse kar je naravno dobro!!! pa tudi brez kančka kemije ne more bit, ker bi se brez konzervansov(kemija) takoj pokvarilo.
sicer pa si nova in morda tega še nisi prebrala. boš vidla, da boš čez neki cajta, tko pametovala kot jaz zdaj
olje pa za mastno kožo za moje pojme ni dobro, ker jo še dodatno masti. koža že tako sama proizvaja dovolj maščobe. mastna seveda
K*O*Š*E*K *P*O*L*J*U*B*Č*K*O*V *O*D *L*I*Z*Z*I*E
0
Nazaj na vrh
luna 02
Starost: 41Pridružen: 17. nov 2005Prispevkov: 100Kraj: ivančna goricaStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2005 9:23
Povezava do prispevka
SAJ NE PAMETUJEM, AMPAK SVETUJEM. DR. HAUSCHKO SVETUJEM ZARADI TEGA, KER JE TO EDINA KOLEKCIJA KI MI ODGOVARJA, GLEDE NA TO DA SEM PROBALA VSE žIVO-AMPAK RES, OD NENORMALNO DRGAIH DO CENEJŠIH.
GLEDE NA TO DA SEM STARA žE 23 LET IN SEM IMELA AKNE OD 15 LETA JE NAJBRž JASNO DA SEM žE VELIKO PROBALA.
TO GLEDE OLJA JE PA TAKOLE, TUD JEST SM BLA NA ZAČETKU FUL SKEPTIČNA IN SE GA SPLOH NISEM UPALA NANEST-KER IMAM FUL MASTNO KOžO PO CELEM OBRAZU AMPAK SEM RASKIRALA IN MORAM REČT DA TI TAKO KOT PIŠE URAVNAVA žLEZE LOJNICE IN TAM KJER IMAŠ ZELO MASTNO KOžO, JE PO UPORABI MANJ MASTNA.
GLEDE ROACCUTANA PA TAKOLE, SPLAČA SE.
0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2005 9:26
Povezava do prispevka
Upam,da se ti stanje kože ne bo poslabšalo ob uporabi teh izdelkov.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2005 9:29
Povezava do prispevka
Ravno včeraj sem govorila z eno, ki se ji je tudi zelo poslabšalo stanje, čeprav je na začetku mislila, da je to ena wow naravna kozmetika.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Roaccutane
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.