Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nekaj luškanih frizur

Pojdi na stran 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 15:16
Povezava do prispevka
Jaz imam tko frizuro, kot jo je nalepila Sanda, le malo temnejši odtenek, pa sem grozno nezadovoljna.
 
Lase imam sicer ravne, tako da to ni problematično, s tem frufrujem je pa ful dela. Lase si perem sicer vsak drugi dan ali celo vsak dan (se mi mastijo), ampak to mi ne predstavlja problema, saj jih skoraj vedno posušim na zraku, le na koncu malo potegnem s krtačo in fenom po konicah in frufruju. Na špičke dam en kvazi gel-vosek od Balee (ni ne gel, ne vosek), pa seveda na špičke frufruja. No, frizura je povsem fina in ok, problem pa je zjutraj, ko mi ta frufru štrli nvzgor in na vse strani in se ga ne spravi v red z ničemer drugim kot ponovnim pranjem in sušenjem frufruja pred službo, kar se mi zdi grozno.
Pa k frizerju 1x na teden do 10 dni obvezno, ker ful zrastejo lasje.
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 16:17
Povezava do prispevka
Hmm...ta tvoja izkušnja mi je pa kar dala misliti glede spremembe frizure . Jaz ponavadi zjutraj res nimam časa, da bi si oblikovala frizuro (kvečjemu 5-10 minutk).

Kaj pa če bi namesto frufru-ja kakšno drugo varianto? Recimo lase na stran ali kako drugače? Kakšna ideja?
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 16:34
Povezava do prispevka
Odkar sem kratkolaska nimam nobenih težav. Hitro in enostavno.
image file name: 2kae1ca3fe0d.jpg
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 16:36
Povezava do prispevka
O, barbara, nisem vedela, da si kratkolaska. Super frizurca - paše ti 
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 17:15
Povezava do prispevka
Sanda, poskusi, saj ni nujno, da vsem lasje tako stojijo hecno zjutraj!
Sicer pa sem jaz postrižena tako, da imam fru fru potegnjen iz sredine, pa lase lepo razporejene okorg in okrog, ni nobene preče na sredini, tako da če si ga umaknem na stran, ni ne vem kako lepo, ne stoji vglavnem, občasno sicer zapnem kakšno špangico, ampak to ni to.
Jaz imam zdaj drugič fru fru, ne vem, kaj mi je bilo, da sem se spet odločila , ko mi že prvič ni ustrezalo.
 
Sicer imam lase dolge čez ramena, popolnoma ravne in gladke, najrajši pa nosim vse lase počesane nazaj in kito, če že nimam popolnoma urejene frizure.
No, zdaj to ni mogoče.
 
A si že imela kdaj fru fru?
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 17:19
Povezava do prispevka
Dune kaj pa če bi si spela frufru z rahlo špangico ker drugače se bodo robovi poznali na frufruju.Ali pa da zjutraj ko štrli samo malo zmočiš frufru(ga pogladiš z vodo) in nato daš čez malo gela?Probaj.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 17:23
Povezava do prispevka
Talita je napisal/aTanja, kateri zvezdnici pa po tvojem paše taka frizura, kot jo je imela Gwyneth prej (torej tako dolgi lasje)? Meni so sicer tako dolgi lasje prekrasni, če so lepi... Res pa je Gwyneth lepša sedaj, zato pa me zanima, komu pa tisto pristoji (sama nima ravno občutka za to).   
 
IMHO le zelo zelo mladim puncam in ženskam, nekje do 20. leta, pa morda še malo kasneje, če izgledajo zelo mlade, punčkaste. Kasneje je vedno boljše izbira krajša in bolj razgibana različica dolgih las (a la Gwyn potem).
 
Razlog je v tem, da je taka frizura zelo pusta, enolična, dolgočasna in mora biti obrazek nekakšna protiutež. Če ni, je rezultat pust videz z nekaj (navidezno) dodanimi leti (tega pa mislim, da si velika večina žensk po najkasneje 25. letu ne želi).
_________________________________________________________________
 
P.S. Še ena presrečna kratkolaska:
 
image file name: 2kac299ad5de.jpg
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:20
Povezava do prispevka
quote:b1d8076b41=":dune:"
...saj ni nujno, da vsem lasje tako stojijo hecno zjutraj!
Sicer imam lase dolge čez ramena, popolnoma ravne in gladke, najrajši pa nosim vse lase počesane nazaj in kito, če že nimam popolnoma urejene frizure.
No, zdaj to ni mogoče.
 
A si že imela kdaj fru fru?


Ne, nisem imela še fru fru, zato bi bila to kar sprememba . Dolžino imam nekje malo čez ramena in je ne bi dosti spreminjala. Kako pa imaš ti ostale lase postrižene? Stopničasto ali bolj ravno (mislim, če tako kot Heidi, ko ima večslojno postrižene)?  In če smem vprašati še, kje si se postrigla?

Kako pa nosiš vse lase počesane nazaj? Kako urediš s fru fru-jem, da ti stoji nazaj? Ga pritrdiš s špangico ali kako?

Aha, pa še eno vprašanje: med športom recimo...ne predstavljam si, da bi imela lase na čelo in sem mislila pač uporabo špangic ali kaj takega. Bi bilo to v redu? Za čas športa seveda, drugače pa spet na čelo...ampak najbrž bi se mi lasje malo poležali in bi se mi poznalo od špangice in bi jih morala malo zmočiti in s krtačo popraviti - imam prav?

0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:32
Povezava do prispevka
Saj lahko fru-fru počešeš nazaj in spneš s špangico- kleščami, pa se ti lasje ne bodo nič poležali, niti od kleščic se ti ne bo poznalo.
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:40
Povezava do prispevka
Sanda, prej sem imela enako dolge lase tudi spredaj (pred fru fru obdobjem), tako da sem jih spela nazaj v kito, če ni bilo časa za urejanje lepe frizure. Zdaj je to nemogoče.
 
Za šport in podobno pa špangice, jasno, tudi jaz to prakticiram, ampak da bi pa tako, vsak dan za službo in podobno nosila špange mi pa ni ok. Če že imam fru fru, potem bi ga rada nosila vsak dan.
Kje sem se postrigla, ti javim na ZS, da ne bo reklam.
Drugače pa sem imela prej ostali del las rahlo stopničast, zdaj pa že nekaj časa nosim enako dolge lase ob strani in zadaj.
 
Lubenica, kako to misliš, a za čez noč, da bi spala s kleščami? Zanimiv predlog, sama se nisem tega spomnila, bom poskusila in poročam, čeprav dvomim, da se bo obneslo, ker si ponavadi zvečer umijem lase in so povsem gladki, imam pa zelo tanke in ful goste, tako da mislim, da mi bo ponoči špangica/klešče enostavno odpadla.
 
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:43
Povezava do prispevka
Jaz imam tudi zelo goste in tanke lase  - zgleda, da imava podobne lase 

Drugače pa...glede športa se kar strinjam, za vsak dan pa itak da bi nosila fru fru. Hvala za pomoč in mnenje
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:48
Povezava do prispevka
:dune:, jaz sem za klešče mislila na sando, da si fru-fru spne ''nazaj'' na vrh glave s kleščami, če noče, da bi se ji poznalo kaj zaradi tesne špangice.
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 18:59
Povezava do prispevka
, blonde moment, sem mislila, da misliš za čez noč.
Bom pa vseeno poskusila, si mi dala idejo!
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 19:07
Povezava do prispevka
Kakšne klešče pa to mislite?  Blonde moment trenutno pri meni...
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2008 19:13
Povezava do prispevka
Nekaj takega, pač tiste sponke z zobčki (primerne velikosti seveda):




0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nekaj luškanih frizur
Stran 34 od 42
Pojdi na stran 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.