Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Masaža

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 7. apr 2009 18:12
Povezava do prispevka
Pa ni tam prevelika gužva oz. preveč obljudeno? Ugibam, ker še nisem bila tam. Rada bi, da bi imela in neko zasebnost.
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. apr 2009 20:59
Povezava do prispevka
Predlagam Sense ali pa Thai. 
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 8. apr 2009 18:46
Povezava do prispevka
No, malo sem pregledala spletne strani in se odločila za Thai, čeprav me je danes, ko sem tja poklicala, skoraj minilo. Gospa ali gospodična mi je namreč na vprašanje, kakšen piling izvajajo, odgovorila - navaden  In do tega veleumnega odgovora ni prišla sama, ampak šele po posvetu z eno Tajko, ki je znala dve besedi angleško
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. apr 2009 20:50
Povezava do prispevka
Lally je napisal/aAtlantis ma ful dobre tajske masaže Smile mislm da bi ji znal bit všeč. Ko je bla moja prijateljica v podobnem obdobju, smo ji s sodelovci kupili bon za tajsko masažo z eteričnimi olji in je bla čist navdušena.
jaz sme jo dobila za rojstni dan , komaj čakam da grem
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2009 10:54
Povezava do prispevka
no jaz grem v soboto na tajsko masažo in komaj čakam
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
Lally
Starost: 37Pridružen: 6. apr 2007Prispevkov: 54Kraj: LJ cityStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2009 12:44
Povezava do prispevka
js grem pa jutri na čokoladno v terme Dobrna.. vam poročam kako bo.
komi čakam
Nisem angelček, sem samo prijazna hudička...
0
Nazaj na vrh
maserprimoz
Starost: 50Pridružen: 1. avg 2009Prispevkov: 1Kraj: Bled, LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. avg 2009 17:08
Povezava do prispevka
quote:9ce235f046="madeira*"
Pa ni tam prevelika gužva oz. preveč obljudeno? Ugibam, ker še nisem bila tam. Rada bi, da bi imela in neko zasebnost.


Spoštovana madeira in seveda tudi ostali.

Res je, v nekaterih, morda cenejših masažnih salonih ni toliko zasebnosti. Sam se profesionalno ukvarjam s to dejavnostjo cca. 5 let. Med tem sem delal v različnih salonih in sem bil najbolj zadovoljen z strokovnostjo in odnosom do strank v enem izmed prestižnem in top wellnessu na Bledu, kjer tudi delam na podlagi podjemne pogodbe.

V teh 5ih letih mojega dela, sem ugotovil, da v tem času, ko je utrip življenja tako hiter, da je potrebno našo dejavnost približat uporabnikom.

Lep pozdrav vsem
 
reklamiranje ni dovoljeno, zato je bil del vašega sporočila izbirsan
moderatorka Barbara
Privoščite si maserja pri vas doma
http://maserprimoz.webs.com
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 39Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2009 12:46
Povezava do prispevka
Pegasus je napisal/aMasaže lomi lomi (bila sem v Termani v Laškem, v novem delu) sicer sama ne bi priporočala, ker je za moj okus to zgolj božanje, jaz pa imam rada konkretnejše masaže



Katrin je napisal/aTudi sama imam rajši konkretnejše masaže, pa mi je bila zanimivo, lomi lomi v Spa Armonia kar okej.

Mi lahko katera pove, spada masaža z vročimi kamni med božajoče ali konkretnejše masaže?



Moram dodati, da je bila lomi lomi sicer čisto prijetna, ampak ne to, kar imam najraje. So mi bila pa zelo všeč tropsko dišeča masažna olja in havajska glasba

Na masaži z vročimi kamni še nisem bila, se pa že dolgo odpravljam. Moja običajna maserka (dela čisto privat, ne v sklopu teh wellnessov) me že dolgo prepričuje, da moram probat, sploh zdaj pozimi, da te fino pregreje. In ona ve, kakšne masaže imam rada in se z mano ponavadi kar konkretno namuči. Bom poročala, pomoje bom šla januarja.


Zdaj sem se spomnila, da sem bila tudi na zen shiatsu masaži v Strunjanu (v velikem hotelu, kjer je tudi bazen, kaj je že? Hotel Svoboda?). Gre za kitajsko masažo, kjer te kar konkretno "obdelajo", čeprav je bolj počasna, umirjena kot npr. tajska masaža. Mi je bilo pa oboje zelo všeč. Še zdaj se zelo jasno spomnim, da sem bila po njej čisto sproščena, mehka, kar malo zamaknjena. Zelo priporočam.

Tajska masaža (Spa Armonia, Podčetrtek) mi je bila tudi strašno všeč, čeprav je šla maserka parkrat čisto do mojih meja, pa pri masaži prenesem in pravzaprav zahtevam malce bolj konkreten tretma in se mi izjemno redko zgodi, da stiskam zobe Ne bi pa rekla, da sem bila po njej čisto polomljena, nasprotno, bila sem kot prerojena.

(jao, danes same romane pišem)
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Katrin
Starost: 46Pridružen: 21. jul 2004Prispevkov: 1762Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2009 12:09
Povezava do prispevka
Moram pohvalit tudi Hamam v Termah Olimje. Najprej savna za 15 minut, potem te zdrgne z rokavičko po celem telesu, milnica in masaža z oljem na koncu. Super je.

Očitno moram vroče kamne tudi preiskusiti pa shiatsu. Po opisu sem vedno mislila, da gre bolj za božanje, odpiranje čaker, energij in podobne spiritualnosti...
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 39Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2009 19:40
Povezava do prispevka
Pri shiatsu masaži bolj razteguje ude in sklepe, jih vrti kot pri ogrevanju sklepov pred vadbo... Dotiki sicer so umirjeni, ampak so čvrsti, raztezanje včasih precej boli (mene je bolel zlasti levi ramenski sklep, kjer se mi običajno "nalaga" stres). Celotna masaža poteka v tišini in dejansko poskrbi za dober pretok energije po telesu - to enostavno čutiš, ko odideš ves lahek.

Hvala za opis Hamama. Po slikah mi je deloval zanimivo, enkrat bi to prav rada poskusila.

Je bila katera na masaži s tibetanskimi skledami? Meni so blizu spiritualnosti z odpiranjem čaker
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2009 12:28
Povezava do prispevka
quote:1964b7fe7c="madeira*"
No, malo sem pregledala spletne strani in se odločila za Thai
 
Aja, sem pozabila poročati  Prijateljica je bila ful zadovoljna in sem potem še sestri kupila bon in tudi njej je bilo zelo všeč.
 
Pegasus, v Strunjanu je res hotel Svoboda, ki spada v kompleks Terme Krka Strunjan. Drugače pa je na drugi strani zaliva še hotel Salinera.
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Katrin
Starost: 46Pridružen: 21. jul 2004Prispevkov: 1762Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2009 17:30
Povezava do prispevka
Ravno stestirala masažo z vročimi vulkanskimi kamni - zelo prijetna za razvajanje, spremembe temperature med vročimi in mrzlimi kamni so zelo sproščujoče. Ni sicer to masaža, kjer bi vam razvozljevali vozličke, a čakre se baje vseeno odpirajo Smile
Zelo sproščujoče, preiskušeno v Termaliumu, Moravske toplice.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2010 19:48
Povezava do prispevka
Levinja je napisal/aIma mogoče kdo izkušnje z salonom tajske masaže Noi salon v trnovem? Imajo zelo mikavne akcijske cene, samo malce oklevam ker prvič slišim za njih.


Levinja, si šla potem v ta salon? Je šel kdo drug? Cene imajo zelo ugodne v primerjavi z drugimi.
0
Nazaj na vrh
nat
Starost: 43Pridružen: 31. mar 2008Prispevkov: 185Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2010 22:25
Povezava do prispevka
Lai Ming, na masaže sem k lastnici salona hodila prej v druge salone, kjer je masirala. Lahko jo samo več kot priporočim. Precej časa je masirala tudi v Termah Olimia, če ima katera z njo izkušnje od tam. 
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2010 15:40
Povezava do prispevka
Nat, hvala Smile Bom najverjetneje kar šla po darilni bon, upam, da bo prijateljici všeč Smile
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Masaža
Stran 4 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.