Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

blond barva

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
decva
Starost: 47Pridružen: 3. jun 2004Prispevkov: 87Kraj: PesnicaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 13:55
Povezava do prispevka

Lep pozdrav vsem puncam na zacetku.


Zanima me, če obstaja kakšen šampon ali pena, ki bi nevtralizirala rumeno barva. Pri frizerju sem si dala delat pramena, pa imam rumena, nekje pa oranžne pramena. Očitno  v tem frizerskem salonu ne uporabljajo dobre barve za pramena, ker do sedaj sem imela vedno bele.Mi lahko prosim svetujete kako si naj izperem rumeno barvo.

0
Nazaj na vrh
Stela
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2004Prispevkov: 212Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:00
Povezava do prispevka

joj boga!!! zakaj pa ne reklamiraš?


vem za eno peno od keune, ki baje nevtralizira rumeno barvo, kako se ji reče pa žal ne vem!!! pojdi do Mullerja ali nekam pa povprašaj!!!

0
Nazaj na vrh
smrketa
Starost: 44Pridružen: 26. mar 2004Prispevkov: 1959Kraj: Ljubljana-KranjStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:06
Povezava do prispevka
A ti bi sedaj rada imela bela pramena, če prav razumem? Meni je enkrat ena frizerka rekla, da se z limono lahko lase posvetli, ampak jih verjetno tudi izsuši. No sicer jih pa peroksid tudi. Saj barva ni važna, bolj je važen peroksid in čas ko imaš peroksid gor da deluje. Ponavadi če rečeš frizerki za bela pramena vedno zmeša peroksid in nikoli ne barve, saj z barvami redko pride belo. Aja, pa kis naj bi tudi posvetlil lase baje. Pa seveda sonce. Pojma pa nimam če obstaja šampon. Sicer pa če s prameni nisi zadovoljna pa pojdi nazaj da ti jih popravijo. Jaz sem šla nazaj k frizerju že ene 2x in so lepo popravili svoje napake.
0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:06
Povezava do prispevka

 


Oj mislim da se imenuje Keune Silver reflex...upam , da se ne motim...Je pa tak temno vijolčn notr...K sm ga prvič dala na lase sem se kar mal bala kaj bo pol k bom isprala...sam je čist okej, pa res ti vn ispere rumenkasto barvo...Aja sam postopoma...ne takoj prčakvat rezultate....


Glede frizerja maš pa vso previco it nazaj pa reklamirat, da te nanovo pobarva, alpa da ti vrne denar...Js sem mela enkrat isti proble...Mal sm sicer mogla glas povzdignt in pol mi je vrnla denar, ker ji valda pol ne zaupaš več...vsaj js...in sm šla drgam zrihtat lase...


 

0
Nazaj na vrh
Stela
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2004Prispevkov: 212Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:11
Povezava do prispevka
ja res je najbolše-kar lepo nazaj pa reklamiraj
0
Nazaj na vrh
decva
Starost: 47Pridružen: 3. jun 2004Prispevkov: 87Kraj: PesnicaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:12
Povezava do prispevka

hvala stela. Kaj pa je bolje pena ali šampon od keune, ker baje da šampon tud obstaja.


V ta salon pa ne grem več blizu, po moji glavi ne bodo več eksperimentiral. Pa sem vidla ostale stranke, da so imele full rumene pramene- stalne stranke , sam je blo za mene že prepozno, sem  jih že imela na glavi. Potem sem jih pa še imela na glavi več kot uro, ker je vmes dva še postrigla, ti čakaš ko budalo tam na stolu, in sem bla dobre 4 ure pri frizerju.

0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 51Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:17
Povezava do prispevka
Kateri salon pa je to, decva?
0
Nazaj na vrh
Stela
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2004Prispevkov: 212Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:21
Povezava do prispevka
 jaz vem samo za peno, če je šampon pa res ne vem!!! ti kar v mullerja ali nekam zavij pa vprašaj saj tam ti pa bojo itak znali pomagat!!!! ampak po moje kakšnih čudežnih rezultatov kar takoj ne gre pričakovati....
0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:23
Povezava do prispevka
Se pridružujem Steli, reklamirat!
0
Nazaj na vrh
decva
Starost: 47Pridružen: 3. jun 2004Prispevkov: 87Kraj: PesnicaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:24
Povezava do prispevka

Ta salon je v Maribor-u na ljubljanski ulici, mislim da se imenuje Nova.


Res pa bi rabla en zelo dober frizerski salon v mb za poroko.

0
Nazaj na vrh
decva
Starost: 47Pridružen: 3. jun 2004Prispevkov: 87Kraj: PesnicaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 14:26
Povezava do prispevka

Grem še danes v Mullerja, bom kar oboje vzela , šampon in peno.

0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 15:30
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi prišla ven rumeno oranžna, ko sem si dala prvič lase na blond pobarvat. Sem bila kot mlado piše! Sem mislila, da bom zadavila frizerko! Od takrat me več ni vedela. Tako to je, če ti štorajo po glavi frizerji, ki nimajo pojma! Zato od zdaj naprej plačam raje več, pa grem tja, kjer je preverjena njihova kvaliteta!
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
decva
Starost: 47Pridružen: 3. jun 2004Prispevkov: 87Kraj: PesnicaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 15:47
Povezava do prispevka
Jaz tudi nisem malo plačala, pramena+striženje me je prišlo 9000 sit, samo očitno je še premalo, zgleda da imajo full slabo kvaliteto izdelkov. Mene tud tukaj ne bodo več videl. Sem full jezna, pa še glih zdej se mi je mogel to nardit, ker sem dober mesec pred poroko.
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 16:46
Povezava do prispevka
Res je, da bi ti to sranje, ki so ti naredili, morali tudi popravit ali pa ti vrnit denar! Piši mi na pm, pa ti lahko svetujem frizerski studio. Samo, če greš tja, da ti popravijo, se boš seveda morala spet skeširat. Pa nobeden frizer ne popravlja rad tega, kar je nekdo pred njim že zafušal.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
bushbaby
Starost: n/aPridružen: 4. apr 2004Prispevkov: 4438Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2004 21:17
Povezava do prispevka

Včeraj sem videla reklamo v Cosmotu za neko tovrstno kozmetiko Fudge, mislim, da se jo dobi v frizerskih salonih, kjer imajo tudi Tigi. Sem se praskala po glavi, kaj bi to bilo, zakaj, da naj bi bili blond lasje beli in ne rumeni, saj pa ja morajo biti malo zlato rumeni...


No, zdaj vem

[size=9:391e3108a4]Half a bee, philosophically
Must ipso facto half not be.
But half a bee has got to be.
A vis a vis its entity- d you see?
[/size:391e3108a4]
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
blond barva
Stran 1 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo