Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100% Pure naravna linija izdelkov [nega obraza]

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 15:05
Povezava do prispevka
 
 
Tanja,
čakam te. Res me zanima tvoje mnenje!
 
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 15:37
Povezava do prispevka
.

(sem prepričana, da se oglasi, ko bo utegnila Smile )
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 16:44
Povezava do prispevka
Lai Ming, pa saj ti tudi veš nekaj o sestavinah... Ne bi kaj napisala? Smile

Drugače pa sem poslala na OrCo vprašanje o koncentraciji grenivkinih semen (zaradi fototoksičnosti). Odgovorili so mi (vse pohvale za hitrost!), da ni visoka, dobim pa še točen številčni podatek...
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 18:27
Povezava do prispevka
Levinja  Sem na hitro prebrala in videla, da nekdo ni našel trgovine. Potem sem pa v naglici narobe citirala. Se pardoniram in upam, da bodo napotki res komu prišli prav. Če ne pa lahko organiziramo turistično vodenje po Ljubljani z ogledom trgovine Orca ali pa - še bolje - pripravimo nov zemljevid, na katerem so vse trgovine, ki bi jih morale Planetke vsaj enkrat obiskati. Potem pa še postavimo novo prometno signalizacijo, da se bomo znašle v "velikih" mestih
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 21:04
Povezava do prispevka
Lai Ming ima trenutno lepo število konvencij in sporazumov za predelat, tako da je slovar sestavin na zadnjem mestu Wink
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2008 21:06
Povezava do prispevka
Aaaa, to pa res zna biti neugodno... Been there Wink Lepo študiraj, bomo Tanjo počakali... Smile
0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2008 8:34
Povezava do prispevka
quote:f47a38248a="madeira*"
Levinja  Sem na hitro prebrala in videla, da nekdo ni našel trgovine. Potem sem pa v naglici narobe citirala. Se pardoniram in upam, da bodo napotki res komu prišli prav. Če ne pa lahko organiziramo turistično vodenje po Ljubljani z ogledom trgovine Orca ali pa - še bolje - pripravimo nov zemljevid, na katerem so vse trgovine, ki bi jih morale Planetke vsaj enkrat obiskati. Potem pa še postavimo novo prometno signalizacijo, da se bomo znašle v "velikih" mestih


Ej ni panike, si super napisala napotke tale zemljevid pa tudi ni slaba ideja
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2008 13:17
Povezava do prispevka
Naj najprej povem, da te teme ne spremlajm, tako, da so me na zs opozorili, da me čakate. Da ne bo kdo mislil, da je na ignore ali kaj podobnega.

lilja4ever je napisal/a
Tanja,
imam prošnjo zate. Prosila bi te, če bi mi ocenila glede na sestavine te izdelke od 100% Pure. Fala!
 
Gloss z grenivko
Vitamin E (a-tocopherol), contains all or some of the following fruit pigments: Pomegranate, Wine, Cherry, Cranberry, Blackberry, Raspberry, Peach, Cocoa Bean and Plum, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Grapeseed Oil, Honey, Shea Butter, Honey Beeswax, Natural Fruit Flavor, Chili Pepper. (zelo dražeče)
 
Piling maska z ananasovi encimi
Kaolin Clay, Bromelian (Pineapple Enzyme), Papain (Papaya Enzyme), Pineapple Juice, Vitamin C (calcium ascorbate), Lemon Juice.(dražeče, ekstremno nizek ph okoli 2 - upam, da ga je malo)
 
Krema "granatno jabolko" - spf20
Organic White Tea, Organic Pomegranate Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Chamomile and Lavender wax (dražeče, povzroča preobčutljivost na uv sevanje, ima citotoksične komponente (aka lahko povzročijo odmiranje celic)), extracts of Rosemary, Oregano, Thyme,Grapefruit Seed, Golden Seal in Cinnamon ter 12% Titanium Dioxide, 6% Zinc. (vse so dišavne komponenete, ki imajo sicer aok delovanje, nekatere tudi antibakterijsko, ampak lahko tudi precej dražijo in so celo strupene)
 
Krema z acai jagodami
Organic White Tea1, Organic Rose Hyrdorol1 (wtf je to? sicer gre najverjetneje za dišavno komponento, akr pomeni, da draži kožo) Extract of Organic Calendula1, Organic Chamomile1, Organic Blackberry2, Organic Blueberry2, Organic Pomegranate2 and Organic Acai Berry3, Organic Acai Berry Oil, Organic Pomegranate Oil1, Organic Beeswax3, Organic Avocado Butter1, Organic Cacao Butter1, Extracts of Organic Rosemary3, Organic Thyme3, Organic Oregano3, Organic Goldenseal4, Organic Cinnamon3, Organic Lavender3, Cucumber Juice, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Vitamin E (a-tocopherol), Citric Acid, Witch Hasel, Japanese Honeysuckle Extract (vse navedeno že zgoraj, poleg tega to (npr. blueberry, acai berry) niso pravilno navedene sestavine. Če bi bile, bi imeli pred sabo praktično sadni smoothie. Morala bi biti olja, ekstrakti ipd.)

1 certified organic by Oregon Tilth Certified Organic
2 certified organic by Organic Certifiers
3 certified organic by QAI
4 ertified organic by Maryland Department of Agriculture



Sem pa na hitro preletela, tako, da sem lahko še kaj spregledala.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2008 0:15
Povezava do prispevka
 
Tanja,
hvala.
 
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2008 9:24
Povezava do prispevka
Prejšnji teden sem obiskala tole trgovinico in odšla tudi s testerjem kremice acai jagode (ker granatnega jabolka ni bilo vec). Z njo sem se se mazala dva dni, ko sem opazila, da se mi je na licih naredil trši, rdeč in hrapav sloj kože-kot da bi si jo zažgala. Definitivno, je bila kriva krema, ker trenutni tonik in čistilno penico uporabljam že 2 meseca in sta moji koži ok. (Tako da je zame tale kozmetika na črni listi, v smislu, da me ne privlač najbojl sprobati še njihove druge stvari za nego obraza). Zdaj se pa če cel teden mažem z jojobinim in olivnim oljem, pa gre počasi na boljše.
Nazadnje urejeno 4. dec 2008 14:46; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
1212
Starost: n/aPridružen: 3. apr 2005Prispevkov: 27Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2008 13:18
Povezava do prispevka
Živjo,
 
Imam kar nekaj izdelkov iz Or-ce in z vse in enim sem zadovoljna , zagotovo bom še kupila, so mi super.
 
 
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2008 14:07
Povezava do prispevka
 
Levinja,
sama uporabljam tester te kreme in imam pozitivne izkušnje. Ni me pa tako navdušila, da bi se odločila za nakup - mi trenutno moja nenaravna ;-) Vichy Nutrilogie 1 fantastično odgovarja. Pa tudi, če ti en izdelek ne odgovarja, še ne pomeni, da pa so absolutno vsi izdelki od te kozmetike zanič in jo je treba dat na črno listo. ;-) Meni so recimo, če ostanemo pri naravni kozmetiki, pri Suki kozmetiki eni izdelki zelo dobri, drugi pa živa katastrofa (in ob tem še taka cena, da se lahko zgolj naglas nasmeješ - pa koga imajo za norca?).
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2008 14:44
Povezava do prispevka
Lilja,
tole je bilo malo napisano v afektu in se popolno strinjam s tabo, da ni potem vse slabo če ti je en izdelek slab. Ampak ne vem ponavadi me osebno take izkušne odvrnejo (glede na cene še bolje). Podobno izkušnjo sem imela tudi z Lavero ampak to je že druga zgodba. Edina stavr, ki si jo še želim sprobati od 100% Pure so njihovi losjoni za telo ampak ob priliki. Tako da bom dalo del mojega prejšnega posta v oklepaje
0
Nazaj na vrh
Galaksija
Starost: -14Pridružen: 18. jun 2006Prispevkov: 343Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2008 19:51
Povezava do prispevka
Zanima me, če lahko katera strokovno tačko primakne zraven, in pove, če je možno, da je sestava kreme z granatnim jabolkom in SPF filtrom kemično lahko taka kot je zapisano.
Ker so baje to samo aktivne substance, ne vse sestavine, ker naj tako, kot so zapisane, ne bi "stalo skupaj" v obliki kreme.
 
Da ne bo potrebno brskat nazaj, kopiram od zgoraj:
 
Krema "granatno jabolko" - spf20
Organic White Tea, Organic Pomegranate Oil, Vitamin E (a-tocopherol), Chamomile and Lavender wax (dražeče, povzroča preobčutljivost na uv sevanje, ima citotoksične komponente (aka lahko povzročijo odmiranje celic)), extracts of Rosemary, Oregano, Thyme,Grapefruit Seed, Golden Seal in Cinnamon ter 12% Titanium Dioxide, 6% Zinc.
0
Nazaj na vrh
TangellaPlushy
Starost: -14Pridružen: 27. okt 2008Prispevkov: 297Kraj: prekmurjeStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2008 22:03
Povezava do prispevka
Kje si pa slišala da te sestavine naj ne bi tvorile kreme?
Mislim da lahko. Sicer pa morajo biti na emabalaži navedene vse sestavine. Moj encimski piling ima iste sestavine kot opisane na strani.
Rastlinski ekstrakti navedeni na koncu so verjetno eterična olja. Vendar to ni omenjeno,saj so poimenovani kar kot ekstrakti (to je verjetno bolj splošna navedba).Lahko tudi da niso eterična olja, glede na to da izdelek ne vsebuje vode ampak samo večinoma olja in voske.
Where trouble melts
like lemon drops,
high above the chimney top..
that is where you'll find me ..

UUUuuu over the rainbow..
blue birds fly,
birds fly over the rainbow
why then why can't I?
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100% Pure naravna linija izdelkov [nega obraza]
Stran 4 od 8
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kmetijstvo je temelj sodobne civilizacije, vendar je ustvarilo nočno moro za naše zobe – kmetijska revolucija je spremenila vse in to dejstvo je nemogoče zanikati.