Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tekoči pudri - 3. del

Pojdi na stran 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69
Sunshine
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2003Prispevkov: 1697Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2009 12:46
Povezava do prispevka
Colosrstay ima od nekdaj alkohol denat med sestavinami. Vsebovala ga je stara verzija pudra, kot tudi nova. 
0
Nazaj na vrh
_pety_
Starost: n/aPridružen: 25. dec 2004Prispevkov: 443Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2009 17:44
Povezava do prispevka
a to pomeni, da je sd alcohol 40-B isto kot alcohol denat?
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2009 17:45
Povezava do prispevka
Oba sta slaba alkohola.
0
Nazaj na vrh
Zazi
Starost: 43Pridružen: 8. avg 2006Prispevkov: 186Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 2:39
Povezava do prispevka
Nisem nikjer zasledila, a je šel Maxfactor Flawless perfection iz prodaje? To je tisti pudrček, ki ima na eni strani belo kremico (Sunscreen primer), na drugi pa puder.
0
Nazaj na vrh
leonella
Starost: 39Pridružen: 15. jan 2009Prispevkov: 155Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 10:26
Povezava do prispevka
Jaz sem tega Maxfactorjevega uporabljala prej, ampak se ga že lep čas pri nas ne dobi več...me pa prav zanima, če se ga še da kje dobit.
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2009 20:15
Povezava do prispevka
Jaz uporabljam Revlonov Colorstay 150 Buff. Nekako se mi zdi, da na moj podton ne ustreza, mislim, da imam bolj roza podton in ne rumen. Iščem puder, ki bi bil kompatibilen z mojo kožo. Revlonov puder mi sicer ustreza, le odtenek ni pravi.

Še slikica mojega obraza brez MU
image file name: 2k1de3fe1698.jpg
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. avg 2009 11:03
Povezava do prispevka
Verjetno je bilo že kje povedano, ampak res nimam časa prebrat celotne teme, tako da bi vseen prosla za odgovor Smile
Kateri pudri so nekomodogeni in najbolj primerni za problematično mešano kožo?
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. avg 2009 13:35
Povezava do prispevka
jaz vem, da je clinique stay true nekomedogen in namenjem mastni koži; sam jaz sem se po njem hitro začela svetit....
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 8. avg 2009 19:38
Povezava do prispevka
AngelEye je napisal/aJaz uporabljam Revlonov Colorstay 150 Buff. Nekako se mi zdi, da na moj podton ne ustreza, mislim, da imam bolj roza podton in ne rumen. Iščem puder, ki bi bil kompatibilen z mojo kožo. Revlonov puder mi sicer ustreza, le odtenek ni pravi.

Še slikica mojega obraza brez MU
image file name: 2k1de3fe1698.jpg

Če je fotka vsaj pribl. realna, imaš prav. Tvoj ten je roza in pravi bi bil odtenek ivory.

Lunja, morda ti bodo testi pudrov kaj v pomoč - če je puder komedogen ali ne, je povsod navedeno.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
mecajek
Starost: n/aPridružen: 6. dec 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. avg 2009 17:31
Povezava do prispevka
Uporablja katera Diorjev Capture Totale High Definition Serum? Zanima me, če ste zadovoljne z njim. Ali kakovost opraviči ceno?
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 10. avg 2009 17:40
Povezava do prispevka
Tanja, da je kolkrtolk realna in na njej sem brez MU-ja, tudi brez pudra. Zdaj imam odtenek buff in mi ni preveč všeč, je pa boljši od MF, ki sem ga uporabljala prej.
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
_barby_
Starost: 38Pridružen: 12. avg 2004Prispevkov: 479Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 10. avg 2009 22:24
Povezava do prispevka
leonella: superfit (clinique) puder je meni super, mi ne povzroča dodatnih mozoljev, vendar je izbor odtenkov zelo slab, vsaj za tiste z svetlejšo poltjo, tako da tudi najsvetlejšega odtenka skoraj ne morem uporabljat...
Wake up in the morning felling like pdiddy, grab my glasses im out the door im gonna hit this city...

Blue eyeshadow should be illegal.
0
Nazaj na vrh
leonella
Starost: 39Pridružen: 15. jan 2009Prispevkov: 155Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2009 0:13
Povezava do prispevka
Ja sem gledala v mullerju in imajo samo pet barv na izbiro, pa tudi zdaj ko sem bolj temna mi noben odtenek ne odgovarja, v limoniju jih pa sploh imeli niso (al pa je bla prodajalka glupa, ker je bil listek z ceno, kjer je pisalo superfit, ona ga pa ni našla). Zdaj sem na MF, pa se mi zdi, da mi ta puder čez nekaj časa potemni na obrazu. Tak da bom šla vsak dan nenapudrana v mullerja se namazala vsak dan z enmu superfit pudru pa upam da mi bo en odtenek odgovarjal, da ne zgrešim nakupa tako kot sem ga pri Dior sculptu. Ker se mi ne zdijo ti zgrešeni nakupi, ravno ugodna naložba.  Me pa veseli, da ne povzroča dodatnih mozoljev...bo sprobavanje bolj zanimivo in brez straha.
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2009 8:59
Povezava do prispevka
mecajek je napisal/aUporablja katera Diorjev Capture Totale High Definition Serum? Zanima me, če ste zadovoljne z njim. Ali kakovost opraviči ceno?


Jaz ga imam, samo mi odtenek ne odgovarja preveč...namreč pri Sculptu imam odtenek Light Beige, ki je pri Capture Totale malce bolj rumen in rahlo temnejši...boljšega odtenka za mojo polt pa ni...sicer pa je puder fajn, nekje do srednje prekriven, maže se kot poezija, pa tudi obstojnost je ok. Naredi ful lepo polt...ampak je bolj za prekrivanje manjših nepravilnosti in izenačevanje kože. Definitivno primeren za suho do normalno kožo, za mastno bo po moje preveč hranljiv.

Osebno mi je Dior Sculpt boljši - boljša prekrivnost, primernejši odtenek, boljše razmerje cena/kvaliteta...Ne vem, če bi Capture Totale še enkrat kupila - mogoče v primeru, da bi bil odtenek 100% match moji polti. Sama sem ga sicer kupila za 55 EUR v akciji, polna cena mi je pa too much...ni toliko revolucionaren, da bi je vreden +30 EUR več kot npr. Sculpt, ki mi je boljši in ga dobim "že" za 40 EUR..
0
Nazaj na vrh
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2009 15:58
Povezava do prispevka
Jaz sem porabila celo stekleničko svojega prvega Revlončka. Colorstay je prvi puder, ki me je uspel prepričati (še sedaj sem Planetkam hvaležna za nasvet glede nakupa!). Sem se pa zadnjič sprehajala med Mullerjevimi policami in sem čekirala, če ga imajo, da ga ponovno kupim. Se samo meni zdi ali se je podražil? Če se ne motim je sedaj cena dobrih 15€. Se je meni sanjalo ali je bil pred časom cenejši? 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tekoči pudri - 3. del
Stran 64 od 100
Pojdi na stran 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Pospešeno staranje bi lahko povečalo tveganje za nastanek rakavih tumorjev.