Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Zima in suha koža

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 9:19
Povezava do prispevka
Vse vemo, da sta mraz in veter strah in trepet suhe kože, predvsem za izpostavljene dele telesa - obraz, roke.
 
Pa me zanima kako je najboljše zaščitit suho kožo na obrazu, da se ne izsuši in ne postane luskasta? Vlažilna krema najbrž ne bo dovolj? Kaj bolj hranljivega?
 
Ali je korist istočasno poleg kreme Garnier Fresh dodati še Jojobo - pač vmešati v kožo? Ali je bolje, da si za zimo kupiš posebno kremo? Meni npr. Jojoba sama ne ustreza preveč - je sicer dovolj mastna, ampak mi pod njo zateguje kožo.
 
Katere kremice za obraz so dovolj hranljive za zimske dneve in imajo dobre sestavine - poleg Jojobe seveda Wink
 
 
PS: Ups, postala sm pod narobno temo...ali lahko katera od moderatork prestavi v Nego obraza
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 9:29
Povezava do prispevka
Poskusi Garnier Total comfort, najbolj mastna je nočna.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 9:52
Povezava do prispevka
Bad_girl, potrebuješ vlaženje in hranjenje kože. Lahko probaš tako, da naneseš Garnier Fresh za vlago in nato čez jojobo ali Garnier TC, ki je nočna bolj mastna, kot je že Alena napisala. Morda ti bo pa dnevna tudi samostojna dovolj - meni se zdi zelo dobra kombinacija vlage in "hrane" za kožo.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 14:47
Povezava do prispevka
Bom sprobala mal variant ko pritisne mraz pa bom najbolj vidla Smile
 
Sam zanimal me je, če se sestavine dveh krem dobro zmiksajo oz. ali sploh je kak +/- efekt tega.
0
Nazaj na vrh
sanja
Starost: 45Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 638Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. okt 2006 21:20
Povezava do prispevka
Sem dala kar pod to temo.
Sem našla eno jojobino kremo in sicer vsebuje:
voda, jojoba olje, vitamin B5-pantenol.
Ali je potem tale boljša kot Alverdina?
Lp,
Sanja
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. okt 2006 21:29
Povezava do prispevka
bad_girl, meni je za zimo bila fenomenalna Scheller beli čaj & ginseng. Smile
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. okt 2006 22:15
Povezava do prispevka
sanja je napisal/a
voda, jojoba olje, vitamin B5-pantenol.
Ali je potem tale boljša kot Alverdina?
 Krema, ki jo navajaš, sploh ne vsebuje antioksidantov.
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2006 7:17
Povezava do prispevka
Meni je pa to vse našteto pre suho in zateguje. Jaz uporabljam tonik garnier total fresh in riche kremo podnevi, ponoči pa isti tonik in alverde jojobo.
 Veš, z tonikom dodaš tudi vlago, ki jo suha koža nujno potrebuje. Probaj.
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2006 10:31
Povezava do prispevka
Ja, meni je tudi tonik postal obvezen, je čisto druga koža potem, se mi zdi. Jst sm nekak najbolj za cero di Cupro...
Drgač mi je pa krema fajn od Green Line Hydroactive Intensive, 24 urna krema za suho kožo, za pozimi mi je bila lani super.
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2006 14:13
Povezava do prispevka
Mimi_M je napisal/a Green Line Hydroactive Intensive, 24 urna krema za suho kožo, za pozimi mi je bila lani super.


To sem imela pa mi ne paše preveč.

Zadnje čase prakticiram, da si pred spanjem namažem obraz s Garnier Fresh čez dam pa še Alverdino jojobo in se fajn obnese.
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2006 14:14
Povezava do prispevka
quote:61f6276878="Lai Ming"bad_girl, meni je za zimo bila fenomenalna Scheller beli čaj & ginseng. Smile

Kakšna je pa ta kremica sestavinsko v komparaciji z Garnier Fresh?
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2006 14:22
Povezava do prispevka
Če se prav spomnim, je dobra: antioksidantna, nekomedogena, celo zaščito naj bi imela, precej mastna, vendar se hitro vpije.. Upam, da me spomin ne vara...
 
 
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
janada
Starost: 58Pridružen: 14. mar 2005Prispevkov: 443Kraj: dolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 18. okt 2006 8:33
Povezava do prispevka
Sama sem pred leti uporabljala drage kreme, ker imam zelo suho in občutljivo kožo. Vedno znova sem ugotavljala, da mi te kreme niti ne odgovarjajo. Potem pa sem začela uporabljati družinsko kremo za obraz Nivea soft  in ugotovila , da je to to.
Včeraj pa sem bila slučajno v Hardiju, kjer sem videla blagovno znamko GENERA. Za hec sem kupila dnevno kremo Genera , piše da je bogata z vitaminom E in rastlinskimi olji, katera naj bi tudi zavrla staranje kože. Zvečer sem si namazala obraz, kar prijeten občutek, malce bolj mastna je, se pa kar dobro vpije v kožo .
Sedaj pa me zanima, ali ima katera izkušnje z to blagovno znamko oz. kremami za obraz, glede na to, da je zelo zelo poceni - 300 sit.
mamy

**Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi moč, da jih uresničiš!**
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. okt 2006 10:38
Povezava do prispevka
Prepiši sem sestavine, pa bomo glede na te ocenili kakšna je krema.
0
Nazaj na vrh
janada
Starost: 58Pridružen: 14. mar 2005Prispevkov: 443Kraj: dolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 18. okt 2006 10:52
Povezava do prispevka
ne vem kako mi bo to šlo od rok, ni prevoda, prepisala bom iz škatlice Question
" aqua, octyl palmitate, cetyl alcohol, glyceryl stearate, octyldodecyl myristate, paraffinum liquidum, glycerin, cetyl palmitate, ceteareth-12, ceteareth-20, prunus dulcis, tocopheryl acetate,
hydrogenated coconut oil, sodium pca, sodium lactate, sorbitol, panthenol, profumo(colipa free) dmdm hydantoin, sodium dehydroacetate, tatrasodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylene glycol, propylparaben, butylparaben, lactic acid ."

Ne vem kaj vse to pomeni, ampak neki veliko je tega !!
Piše še krema, obogatena z kolagenom in vitaminom e, pridobljenim  iz plemenitih olj in rastlinskih izvlečkov.

Upam, da boste znali kaj razvozlati . LP


mamy

**Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi moč, da jih uresničiš!**
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Zima in suha koža
Stran 1 od 7
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo