Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Naredimo nekaj dobrega!

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 10:47
Povezava do prispevka
Ste za to, da vedno, ko se nam utrne misel, kaj dobrega narediti za drugega (ali zase), zabeležimo tukaj. In to tudi storimo.
Tako bo več dobrih misli in dobrih dejanj. Pa še ideje dobimo ena od druge.
 
Naredimo svet lepši! Ste za?
 
No, moje današnje dobro delo: možu bom zvečer zmasirala noge (ga v noge vedno zebe).
 
 
Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
*milla*
Starost: n/aPridružen: 26. apr 2005Prispevkov: 804Kraj: domžaleStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 11:23
Povezava do prispevka
hehe dobra ideja. dans bom naredla neki dobrga zase pa se spravla tud mal učit- sam še prej pa mal šopinga hehe
( mal egoistično ane?)
 
pa sej takša dejanja pridejo kar sama po sebi.  srečaš starejšo gospo pa se v vrsti v trgovini mal začvekaš z njo, pa tko.. spontana dobra dejanja rulajo.
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 13:32
Povezava do prispevka
tud jst se bom dans učila, zvečer fitnes + mazanje s kremicami.
 
jutri pa naredim še kaj za ostale, ker sebe res preveč zapostavljam zadnje čase in mislim da sm jst zdej na vrsti Wink
 
LP
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
StellaRI
Starost: 40Pridružen: 31. maj 2006Prispevkov: 124Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 14:50
Povezava do prispevka
Cimri sem castila kosilo, ker sem naredila izpit! Smile
Tudi to je nekaj!
Lp!
0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 15:38
Povezava do prispevka
To je pa res! Dobro za obe! 



Čestitam za opravljen izpit!
Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
Nessie
Starost: 41Pridružen: 4. dec 2005Prispevkov: 318Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 16:58
Povezava do prispevka
Ja, tole z dobrimi deli je super ideja! Jaz namreč že ful dolgo razmišljam, kako bi se spravila na krvodajalsko akcijo-pa sem totalni zajc in bi nujno rabila zraven spodbujevalce ..pa sem pomislila, kaj ko bi se organizirale in šle skupaj na kako tako akcijo? Sem razmišljala že, da bi naš letnik s faxa spravla, pa se do konca sama nikol nisem dovolj opogumla..
Torej, kdo si upa? Pa še kakšno tako skupno akcijo bi lahko udarle (geslo: skupaj smo močnejše!).
Moja današnja dobrodelan akcija je bla pa oživljanje izsušenih polžev ..torej na Rožniku sem videla dva (od vročine že precej izsušena) lazarja, pa sem reskirala mal svoje Zale za eno hladno prho (upam, da jima je pasalo).
There are 10 kinds of people in the world-those who understand binary, and those who don t...:)
0
Nazaj na vrh
goga
Starost: 45Pridružen: 14. avg 2004Prispevkov: 8885Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 17:17
Povezava do prispevka
Jaz sem se enkrat opogumila in sem šla na krvodajalsko akcijo, vendar na koncu ni bilo nič od tega, ker imam "slabo" kri  Premalo železa.
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 19:29
Povezava do prispevka
Bolanemu sosedu, ki težko hodi po stopnicah prinesem tu in tam kaj iz trgovine in ko kako pecivo spečem, mu tudi odnesem, da se posladka.
Pa eni gospe, ki je 4 leta v postelji po kapi, riktam plenice, ker na recept dobiš absolutno premalo. Potem pa meni zdravnik napiše recept na dedeka-plenice in podloge za posteljo- in jaz jim to odnesem.
Moj dragi pa nekaj kiha in smrka, pa bo za večerjo dobil čaj, ki sem ga danes nabrala:
bezek, lipa, kopriva in limonina trava in malo ozkolistnega tropotca, pol pa v mlačnega še med in jutri bo kot prerojen. Pa še vesel bo.
Ja sinu pa bom malo izmasirala obraz, mu naredila piling, pa masko, pa tonik in hajd v posteljo.Se še pusti mami malo razvajati in cartati. Ta moja nega je pa tako uspešna, da sedaj vabi k nam prijatelje - vsi so nsmreč pubertetniki - da jim svetujem, seveda po nasvetu planetovk, kako naj negujejo kožo obraza in telesa.
Hvala planetovkam!
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2006 20:41
Povezava do prispevka
O, suzuki, ti si pa pridna  si kot dobra mala mravljica . Jaz tudi skrbim za bolnika in mu kuham čaj...
0
Nazaj na vrh
SwanHeart
Starost: n/aPridružen: 18. jul 2005Prispevkov: 1527Kraj: Nekje v temi s prekrizanimi rokamiStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2006 0:49
Povezava do prispevka
Jaz sem naredla grsko solato za mamine obiske. Pa ze od nedelje dalje
sem na razpolago in pecem, delam solate, letam sem in tja... 
There is only 1 part of the universe you can change and that part is your own self.
0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2006 8:23
Povezava do prispevka
Danes bom pa malo pomislila še nase!
Privoščila si bom dolgo, vročo kopel in si nanesla masko na obraz.
 
Za vse, ki si želite na krvodajalsko akcijo, pa rečem le tole: zberite pogum, to ni nič hudega! Igla je res malo večja od navadne, laboratorijske, ampak boli pa tisti pik nič bolj kot navaden odvzem krvi pri pregledu. In malo dlje ležiš, ko ti izteka v vrečko. To pa je tudi VSE.
Tudi jaz sem kot srednješolka imela probleme, ko sem jo želela dati, pa kri ni bila dovolj dobra - tudi meni je primanjkovalo železa. Kot študentka pa sem jo prvič dala in nato vsako leto enkrat (razen v obdobju nosečnost in dojenja). Približno 15x, nato pa nisem smela več, ker sem imela zdravstvene probleme. Pa ne zaradi krvodajalstva!
Zberite pogum in darujte! Resnično lahko ta gesta reši nekomu življenje!
 
In lep dan vam želim!
 
Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
mojcej
Starost: 48Pridružen: 16. okt 2004Prispevkov: 10057Kraj: My planetStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2006 11:59
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi bila krvodajalka, od srednje šole dalje sem se pustila pikati  vsako leto vsaj enkrat. Zdaj žal nisem več, ker po bolezni ne smem biti . Me ne marajo, packi .
 
Mi pa ni bilo zelo hudo nikoli, pa tudi zelo prijetno ne. Ponavadi ves čas vztrajno gledam stran in čakam da mine
 
Drugače sem pa včeraj prijateljici podarila ogrlico, ki ji je bila všeč. Eni drugi prijateljici in njenemu pa karti za Nove fosile. BAje sta uživala 100 na uro
Packarije http://mojcej.moj-album.comBedarije :) http://mojcej.webs.com
0
Nazaj na vrh
kia
Starost: 37Pridružen: 16. feb 2005Prispevkov: 8808Kraj: ChickenlandStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2006 12:04
Povezava do prispevka
A je misel na nekoga in držanje pestk tudi dobro delo?  
Danes namreč že eno uro mislim na mojega prijatelja, ki ima zdajle izpit iz fizike..in glede na to, da je že dvakrat padel, mu tako zelo želim, da bi naredil!
Save the earth. It's the only planet with chocolate.
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2006 12:09
Povezava do prispevka
Nabrala češnje in spekla retaš za 2 sosedi, ki tega sami ne moreta narediti. No tudi mi smo malo probali. Aja retaš pa je v prevodu štrudelj.
Pa tašči in njeni sosedi podarila kreme, ki jih ne uporabljam in so še dobre. Škoda za smeti. Jaz pa sem dobila krasno sliko za v album.
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
geja
Starost: 38Pridružen: 14. dec 2005Prispevkov: 3001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2006 12:20
Povezava do prispevka
Jst sem tudi šla na krvodajalsko, pa me niso marali . So rekli, da se moram še malo zrediti, pa čeprav imam več kot tistih predpisanih 50 kil :(. Tako da iz tega dobrega dela ni bilo nič :(.
 
Ne vem, če sem zadnje čase kaj dobrega za druge naredila?  
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Naredimo nekaj dobrega!
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.