Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Trgovine v Grazu

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 10:38
Povezava do prispevka

*Ali mogoce veste,kdaj zacnejo v Avstriji polnit police s spomladansko robo? A je to zacetek februarja,ali se kasneje? Pomoje je to pri njih prej kot pa pri nas,saj so se pri njih razprodaje tudi prej zacele.

*Katere trgovine mi priporocate? Namrec,prvic grem v Graz in se pomoje ne bom znasla kaj dosti glede trgovin.Ali imajo kaksne vecje trgovinske centre,kjer je vec trgovin na kupu,kje stoji C&A in H&M pa se kaksna na katero moram biti pozorna?

*Kdaj priblizno se zjutraj odprejo trgovine in kdaj zaprejo?

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
spely
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 978Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 11:10
Povezava do prispevka






Caw cokoladna!


spomladansko robo sigurno dobijo ze prej, saj so tudi ze med razprodajami imeli novo robo..


ce gres prvic v graz ti priporocam da gres v Shoppingcity Seiersberg (odprt pon-pet 9.00 do 19.30, v sob. 9.00 do 17.00)


do njega prides kar po izvozu iz avtoceste proti grazu, saj so table, je pa za hornbachom na desni strani ko se peljes po avtocesti malo pred rondojem. V tem centru mas vse trgovine..


H&M je tudi v seiersbergu ampak nimajo linije divided, to imajo v shopping centru west, tja pa prides ce se peljes dalje od odcepa za seiersberg in prides do rondoja(smer graz) v rondoju pa gres prvi izvoz desno potem se pa drzis leve spure, potem je pa ze tabla zraven je se ikea in obi..


potem ti pa ostane se citypark ki je zdaj prenovljen in se da dobit super stvari(osebno dobim vec kot v seiersbergu) do cityparka pa prides tako da gres v rondoju drugi izvoz desno za smer center graz in potem peljes dolgo casa samo ravno..mislim da gres mimo kar nekaj krizisc, ves cas ravno za center..potem pa prides do enega velikega krizisca in gres spet ravno za center, gres mimo ene trgovine s pohistvom, zgleda bl fancy in potem moras dobro gledat za znak P citypark, torej za parking in tam zavijes desno v tako ozko ulicico(gres preko cist mickenega mostka nad muro..) no..sicer pa lahko vprasas, ti bodo znali povedat..v centru se lahko hitro kje zalomi ker imajo tramvaje in veliko enosmernih, pa da ne bos zalutala


v samem centru sama nisem nasla nic kaj vec ali boljsih trgovinic kot v teh centrih..in grem vedno le v te ko grem v graz..no, ponavadi grem v center na kavico c eno super kavarnico, to je pa tudi vse..


kar se pa tice odpiralnega casa..mislim da okrog devetih..ob sobotah so do petih..cez teden pa najmanj do sedmih, ponavadi do pol osmih..


upam da bos nasla kar isces! pa..v enem dnevu bos tezko obhodila vse..ce si pa navajena shoppingiranja pa te ne bolijo noge pol pa ni blema


lp


Spela
0
Nazaj na vrh
Lili
Starost: n/aPridružen: 25. nov 2003Prispevkov: 997Kraj: Novo mestoStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 11:14
Povezava do prispevka
Naj se ti še jaz zahvalim za takele podatke Spely...
Dobivati izkušnje pomeni delati napake. (H.G. Wells)















0
Nazaj na vrh
spely
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 978Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 11:32
Povezava do prispevka






Lili no problemo sam da mi ne boste vsega pobrale!


lp


Spela
0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 42Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 15:56
Povezava do prispevka

Čokoladna, v Grazu je večina trgovin odprta med tednom od 9h do 17h ali 18h!!! Razen shoping centri so do 19h. V centru imaš H&M, C&A in Kastnerja, kjer imajo veliko različnih znamk. Se pa vsekakor najbolj splača v Seiersberg (imajo H&M, Mango, Orsay...) in Citypark, H&M pa je najboljši v centru West. Povsod lahko zastojn parkiraš. Blizu Cityparka je tudi Pitarello in Designer Outlet.


Mislim da se police že ponijo z spomladansko robo.

0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 16:01
Povezava do prispevka

ima pa west center bolje založeno trgovino H&M, v seiersbergu je ful izropana ponavadi

0
Nazaj na vrh
pomlad
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 1424Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 16:19
Povezava do prispevka
v Avstriji je na police že prispela nova kolekcija. nekaj malega imajo še na razprodajah, ampak res mikro malo, pa še to po 70% znižanju, tako da bo kmalu konec. ne vem, če drži za graz, ampak zdaj ima večina shopping centrov ob četrtkih odprto do 21ure, v soboto do 18h, v petek pa do 20h, ob ostalih dnevih pa tako, kot so že napisale ostale punce.
"Begin at the beginning and go on till you come to the end: then stop." -Lewis Caroll- Alice in Wonderland
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2004 1:46
Povezava do prispevka

hvala vsem za tako izcrpne informacije! Ko bom opravila ta velik nakupovalni podvig,bom vsekakor porocala ali sem se kaj izgubila ali neker meni se ponavadi ravno to zgodi,ce se prej nic ne pozanimam

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
barbara
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 3282Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2004 11:57
Povezava do prispevka

mislim, da se ne moreš preveč zgubit, ker je seiersberg ob avtocesti, Shopping center West pa tudi malo dalje!


pa pusti še drugim kaj!

0
Nazaj na vrh
AllStar
Starost: 34Pridružen: 14. okt 2005Prispevkov: 10Kraj: LJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2005 23:14
Povezava do prispevka
Ojla punce!
Najprej moram rečt, da ste res krasne, in vse vaše informacije so mi že zelo pomagale.
Ker se v kratkem odpravljam v Gradz, me zanima, če in v katerem od teh shopping centrov ima Skiny svojo trgovino?
Poled tega me tudi zanima, kateri center bi bil zame najbolj primeren, glede na to, da iščem trgovine z najstniško modo ala New Yorker, Orsay itd.?
 
Hvala za vaše odgovore in LP
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2005 7:48
Povezava do prispevka
Najstniško modo imajo v Seiersbergu. Orsay, NY; H&M, C&A. Mislim, pa da nimajo Skinyja.
0
Nazaj na vrh
STELLA75
Starost: 48Pridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 305Kraj: somewhere beyond the seaStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2005 13:04
Povezava do prispevka
Kdaj se pa začnejo razprodaje v Avstriji? Takoj po novem letu ali...?
0
Nazaj na vrh
tina*
Starost: n/aPridružen: 2. jun 2005Prispevkov: 66Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. apr 2006 8:09
Povezava do prispevka
Ali je res center Seiersberg odprt samo do 17h (sobota)?
 
LP
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 20. apr 2006 9:53
Povezava do prispevka
Mislim, da res ni pretirano dlje odprt. sem gledala na netu, pa jim stran ne dela.
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 21. apr 2006 10:04
Povezava do prispevka
Jaz kupujem v trgovskem centru v blizu termalnega kopališča Leupersdorf. Imajo vse naštete trgovine in še ka, tudi New Yorkera, Skiny....
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Trgovine v Grazu
Stran 1 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.