Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Samski

Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
GREGOR
Starost: n/aPridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 1709Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 16:09
Povezava do prispevka
toulouse...v bistvu me zanima, kaj se zgodi, ko npr spoznas cudovitega moskega, ti pa si "zaprisezena" samska...kako kontroliras svoja custva? kaj se zgodi takrat???
 
sprasujes, zakaj sem jaz samski? pred nekje tremi meseci sem se razsel z najcudovitejsim bitjem na svetu, s katerim sva bila skupaj dobri dve leti... zal...ampak taksno je zivljenje....
trenutno imam obcutek, da ne obstaja dekle, v katero bi se lahko zaljubil...kakor da bi bil imun na dekleta....to pa je nagravzen obcutek in upam, da bo minil....cimprej....
po drugi strani pa upam, da bo to najcudovitejse bitje spet potrkalo na moja vrata...pac...prevec lepo mi je bilo ob njej....
Biagio scrive a : (2005-6-26 1:2:23):
le cattiverie sono aria.........lascia aperta la finestra............volano come vengono
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 16:10
Povezava do prispevka
Predvidevam, da te je ona pustila. Zakaj pa, če ni preveč osebno?
0
Nazaj na vrh
Toulouse
Starost: n/aPridružen: 17. jul 2005Prispevkov: 202Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 16:20
Povezava do prispevka
Ti bom povedala, ko bom tega sanjskega moškega spoznala! Wink
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 16:21
Povezava do prispevka
anneta je napisal/a
Moj testament (napisano po lastnih izkušnjah he, he):
 
  • bolje biti sam, kot v nekvalitetni vezi;
  • če ne funkcioniraš dobro kot samska oseba, tudi v zvezi ne boš dobro funkcioniral;
  • tudi
    kadar si v vezi živi svoje življenje, kot takrat ko si bil samski (s
    tem mislim, da ne zanemarjaš prijateljev, svojih hobijev ipd. zaradi
    partnerja);
  • dobra veza funkcionira le takrat, ko se 2 drug drugemu prilagajata in si pustita "dihati".







anneta je napisal/a

Mene pa zanima, zakaj je ljudem tako težko biti samski in so potem raje v
neperspektivnih vezah, samo zaradi tega, ker imajo v glavi, da je nekaj
slabšalnega biti sam in potem samo jamrajo in jamrajo???
Od kdaj je pojem biti sam dosegel to raven, da se nekateri počutijo nekaj
manjvrednega, če so sami in potem rinejo v takšne veze, za katere vedo že v
štartu, da ne bodo uspele??


Mar je res to "čredni nagon"????




Tole je pa tako napisano, kot bi pisala Carrie iz SATC




0
Nazaj na vrh
GREGOR
Starost: n/aPridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 1709Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 16:25
Povezava do prispevka
je lahko odgovor "ne vem"??? vem le, da je bil dolocen cas, ko sem bil v sluzbi tako obremenjen, da ji nisem mogel nuditi prav nicesar....videl sem jo, kako je iskala ljubezen, pozornost, hotel sem jo ji dati, vendar nisem bil sposoben...spominjam se, ko sem prisel iz sluzbe, skuhala mi je kosilo, objela me je, jaz pa nisem imel niti toliko moci v misicah, da bi jo objel nazaj....pa tudi ona je bila na faksu zelo obremenjena, ni mi jasno, kako je sploh vse skupaj sledila....verjetno me je takrat zelo potrebovala, vendar res nisem bil sposoben nicesar....mislim, da je to razlog....kljub temu mi je pa ona takrat dala vso sebe in za to ji bom vecno hvalezen....ce ne bi bilo nje v tistih trenutkih, bi se zlomil....pac...njo pa je verjetno zlomila moja pasivnost oz. crpanje nje....pa ni zdrzala, pa je sla....kakorkoli, zelim ji res vse najboljse v zivljenju...
Biagio scrive a : (2005-6-26 1:2:23):
le cattiverie sono aria.........lascia aperta la finestra............volano come vengono
0
Nazaj na vrh
Vanni
Starost: 12Pridružen: 29. apr 2005Prispevkov: 4903Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 19:16
Povezava do prispevka
anneta je napisal/a
Moj testament (napisano po lastnih izkušnjah he, he):
 
  • bolje biti sam, kot v nekvalitetni vezi;
  • če ne funkcioniraš dobro kot samska oseba, tudi v zvezi ne boš dobro funkcioniral;
  • tudi kadar si v vezi živi svoje življenje, kot takrat ko si bil samski (s tem mislim, da ne zanemarjaš prijateljev, svojih hobijev ipd. zaradi partnerja);
  • dobra veza funkcionira le takrat, ko se 2 drug drugemu prilagajata in si pustita "dihati".
 
 
Anneta, super si to napisala!    Se POPOLNOMA strinjam z vsemi alinejcami
In tudi meni ni jasno, zakaj nekateri kar vztrajajo v zvezah, čeprav je neperspektivna. Menim, da človek veliko bolje napreduje v osebnostni rasti, če se druži z dobrimi prijatelji (tačas ko je samski) kot pa da vztraja v neperspektivni zvezi (in se druži s prijatelji). Očitno je enim fajn, če jamrajo, da potem ostali mislijo kako so bogi itd... Meni se taki ljudje čisto nič ne smilijo, ker se ne cenijo dovolj in so si čisto sami krivi za takšno življenje.
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Antoine de Saint-Exupery)
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 19:29
Povezava do prispevka
GREGOR je napisal/a
je lahko odgovor "ne vem"??? vem le, da je bil dolocen cas, ko sem bil v sluzbi tako obremenjen, da ji nisem mogel nuditi prav nicesar....videl sem jo, kako je iskala ljubezen, pozornost, hotel sem jo ji dati, vendar nisem bil sposoben...spominjam se, ko sem prisel iz sluzbe, skuhala mi je kosilo, objela me je, jaz pa nisem imel niti toliko moci v misicah, da bi jo objel nazaj....pa tudi ona je bila na faksu zelo obremenjena, ni mi jasno, kako je sploh vse skupaj sledila....verjetno me je takrat zelo potrebovala, vendar res nisem bil sposoben nicesar....mislim, da je to razlog....kljub temu mi je pa ona takrat dala vso sebe in za to ji bom vecno hvalezen....ce ne bi bilo nje v tistih trenutkih, bi se zlomil....pac...njo pa je verjetno zlomila moja pasivnost oz. crpanje nje....pa ni zdrzala, pa je sla....kakorkoli, zelim ji res vse najboljse v zivljenju...
Dragi Gregor, nisi imel moči v mišicah, da bi jo objel nazaj!!???  Stavim, da je tudi sedaj ne bi imel, če bi bil z njo. In kdaj je ona postala najčudovitejše bitje na svetu?? Takrat, ko si jo izgubil. Kaj pa prej? Koliko časa bi bila najčudovitejše bitje, če bi se vrnila?? Mesec, dva???  Potem pa spet po starem.... E, vidiš, tako pa jaz razumem pojem egoizem.
0
Nazaj na vrh
Janči
Starost: 40Pridružen: 9. maj 2004Prispevkov: 5345Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 19:32
Povezava do prispevka
Jerca, tole je blo pa .
Vse ljubezni se zgodijo, a le prava traja. Je kot izvir, nenehno nastaja.
0
Nazaj na vrh
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 19:50
Povezava do prispevka
He he ,se strinjam!
0
Nazaj na vrh
GREGOR
Starost: n/aPridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 1709Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 21:13
Povezava do prispevka
jerca, janci, alexa, a ve ste bile tiste, ki ste mi visele vseskozi za vratom, ki ste vse opazile,kar se je dogajalo v moji vezi, da znate takole komentirat oz. sodit??? ali pa vse to samo na podlagi 10 napisanih vrstic???
 
ve imate partnerje, kajne??? verjetno ste v vezah, ki trajajo ze leta, kajne? predvidevate, da je bilo moje bivse dekle povprecno tretirano iz moje strani, zdaj pa, ko sem jo izgubil, pa bi vse naredil zanjo...
potem, punce drage, so vase veze ravno tako uboge, revne s strani vasih fantov, kot je bila najina z moje strani...
povejte mi, katera zenska bi me gledala 2 leti in 2 meseca, ce stvari ne bi klapale??? ali pa morda menite, da sem naletel na eno kretenko, ki sem jo lahko obracal 2 leti in sele po dveh letih je spoznala, da jo tretiram kot cucka???
no, saj ni vazno, ve ze veste....jaz imam tudi najcistejso vest, ponosen sem nase, kljub temu, da sem jo izgubil in preprican sem, da tista, ki me bo imela, bo srecna ob meni...
kajti takrat, ko hocem dati, dam celega sebe, jaz sem pa ogromen....v vsakem pomenu besede...
ve morate pa verjetno tudi svojo zlobo nekje stresti ven, kajne??? saj ce bi jo na svojih partnerjih, bi verjetno odsli....ko smo ze pri svobodah....
zato, tukaj sem, pljuvajte, sodite, zabavajte se.....na razpolago sem vam!!!
Biagio scrive a : (2005-6-26 1:2:23):
le cattiverie sono aria.........lascia aperta la finestra............volano come vengono
0
Nazaj na vrh
Toulouse
Starost: n/aPridružen: 17. jul 2005Prispevkov: 202Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 21:41
Povezava do prispevka
Napad je najboljša obramba a, ne?

Ta post je nesramen in ciničen (kar sem zasledila tudi v nekem postu namenjenemu meni)!
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 21:44
Povezava do prispevka
Ooo, kam prpele ena nedolžna debata.
 
Whatever.
 
 
0
Nazaj na vrh
GREGOR
Starost: n/aPridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 1709Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 22:55
Povezava do prispevka
napad je najboljsa obramba, to drzi....
ampak ne v tem primeru...nimam se cesa braniti, na vprasanje, zakaj sva se razsla, sem korektno odgovoril...in stojim za tem odgovorom....menim pa, da me nekdo, ki me ne pozna, nima pravice obsojati za nicesar...tisti post pa je bil umazan napad brez osnove...
v vsaki vezi sem dal vse od sebe, vedno sem spostoval partnerko, tako tudi v tem primeru... pac, ker sva se razsla, oz. ker se je odlocila, da ne bova vec skupaj,ne pomeni, da sem jaz slab, temvec pomeni, da se je v tistem trenutku odlocila, da je bolje za njo (ob vseh svojih obveznostih), da nadaljuje svojo pot sama, brez mene... razumem jo, ima 21 let, ima za odkriti se veliko, mogoce se bo kdaj kesala svoje odlocitve, mogoce je naredila prav. cas bo pokazal svoje....
dejstvo je, da sva prezivela lepe trenutke skupaj in preprican sem, da se bova teh trenutkov oba vedno z veseljem spominjala...in nihce nima pravice karkoli soditi, zakaj sva se razsla.
 
Biagio scrive a : (2005-6-26 1:2:23):
le cattiverie sono aria.........lascia aperta la finestra............volano come vengono
0
Nazaj na vrh
GREGOR
Starost: n/aPridružen: 22. jul 2005Prispevkov: 1709Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2005 22:58
Povezava do prispevka
toulouse, nimam potrebe biti nesramen in cinicen, nisem tukaj zato...
ce si me morda kje narobe razumela, mi povej, pa bova razcistila...
pac na forum sem prisel zato, da izmenjam mnenja, poglede pri temah, katere na drugih forumih ne najdem...
Biagio scrive a : (2005-6-26 1:2:23):
le cattiverie sono aria.........lascia aperta la finestra............volano come vengono
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. jul 2005 0:51
Povezava do prispevka
Najboljša obramba je argument!
 
Tukaj sedaj dobesedno drug drugemu pod prste gledate in obsojate brez osnove - tako ena kot druga stran .Egoisti smo vsi, svoboden pa ni nihče. Pojem svoboda je ideal, ki si ga prirejamo kakor nam najbolj paše, torej zakaj se že pričkate kot najstnice?
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Samski
Stran 10 od 71
Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.