Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Perioralni dermatitis

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
leona
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 93Kraj: KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 0:39
Povezava do prispevka
Lep pozdrav! Zanima me, če mi lahko svetujete kakšno kremo za mojo problematično kožo, ki je zelo občutljiva in reagira skoraj na vsako kremo. Do sedaj sem imela že nekajkrat vnetje kože okoli ust in zelo moram paziti, kaj sploh dam na faco. Hvala!
enjoy yourself!
0
Nazaj na vrh
anka
Starost: 47Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2322Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 11:48
Povezava do prispevka

živjo!


Tudi sama sem imela perioralni dermatitis in sem ga uspela pozdraviti. Trenutno uporabljam čistilno mleko Synergie (še zaloga drugače pa bom kupila verjetno Clinians, ki za razliko od Synergie ne testira na živalih), tonik Scheller za zrelo kožo (fantastičen, samo gre iz prodaje tako da če ga želiš hitro v kakšen DM), kremo Botanisource in za okoli oči Alverde. Moja koža je tem naravnim sestavinam res hvaležna. Aja pa piling imam Alverde ki je res nežen.


Poskusi kaj od tega če že nisi, meni ustreza.


 


LP

LP,Anča
0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 14:29
Povezava do prispevka

cao!


tudi jaz sem ga imela/ga se imam in meni sedaj,ko je situacija precej dobra ustreza alverde cistilno mleko,tonik grapefriut od schellerja in krema jojoba od alverde,ki je za res zelo obcutljivo kozo.


zelim ti,da se cimorej resis te nadloge!

0
Nazaj na vrh
leona
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 93Kraj: KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 21:19
Povezava do prispevka

...hvala, Zoey!!!


trenutno se stanje že izboljšuje, sem pa bila vsa zatečena in flekastaokoli ust. Res je bilo tako hudo, da sem še morala zraven jemati antibiotik(Efloran)...kar me res full  jezi.


No, saj bo...očitno pa nisem edina s to nadlogo 


lepo se imejte!

enjoy yourself!
0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 21:29
Povezava do prispevka

tudi jaz sem na efloranu,ze skoraj 14 dni in ze po 3 dneh sem imela kozo cist lepo,tako da se ti kar splaca to pojest in potem upat,da se ne vrne.


 meni niso pomagale nobene kremice prej,vec kot pol leta sem to prenasala,zdaj pa mi efloran ful pomaga.


verjamem,da ne maras jesti antibiotikov,vendar je to skoraj edina pot,ker meni tudi razne alternative niso pomagale.


lep vecer

0
Nazaj na vrh
leona
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 93Kraj: KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 25. okt 2003 21:51
Povezava do prispevka

...mislim...imava čist isti problem!


Sedaj sem od srede na Efloranu in se mi je stanje vidno izboljšuje iz dneva v dan(hvala bogu).


Zanima me pa, koliko tablet moraš pojesti na dan (js 2x na dan) in koliko časa naj bi jemala Efloran?


Jaz jih imam za 10 dni...ali je to dovolj dolgo ali je treba še dalj časa jemat, da se stanje ne bi nenadoma ponovilo?


lep večer tudi tebi!

enjoy yourself!
0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2003 0:08
Povezava do prispevka

js mam tako:en tedn 2 na dan potem pa 1 na dan se malo vec kot 2 tedna-vse skupaj 30 tablet.


to,ce se bo pa ponovilo,pa nima veze z antibiotikom-je pri vsaki drugace(lahko se takoj vrne,lahko ce z nekaj mesecev,let ali pa nikoli vec) Vsekakor drzim pesti,da se nama nikoli vec ne bi ponovilo.:)

0
Nazaj na vrh
Ester
Starost: 43Pridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 607Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2003 18:42
Povezava do prispevka

živjo.


 


Jaz pa poznam gospo, ki si je problem,ki ga opisuješ rešila z kozmetiko Just.Sicer ne poznam sestavin...Jaz imam zelo občutljivo kožo in mi njihova kozmetika zelo ustreza.Še najbolj krema za sončenje, ker sem zelo bela in me je vedno opeklo. Res priporočam.


 


lp  


p.s. Da ne boste mislile, da sem predstavnica Justa,ker nisem.

lp Ester
0
Nazaj na vrh
lisicka
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 676Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2003 19:06
Povezava do prispevka

Kaksna kozmetika pa je Just?


lp

0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2003 19:28
Povezava do prispevka

tudi jaz imam doma testerje od te kozmetike,vendar je bila to opcija takoj po antibiotiku,ki pa zaenkrat pomaga.


ta kozmetika je menda zelo v redu,nekaj je preverjenih po sestavinah,so v redu,predvsem pa dajo zdravilnost razni ekstrakti. toliko vem,probala pa zaenkrat se nisem.

0
Nazaj na vrh
leona
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 93Kraj: KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2003 21:03
Povezava do prispevka

Js sem tud slišala veliko pozitivnega o tej kozmetiki, sam se nikol nisem upala kej poskusit...drugač imamo doma tisto od Justa Teatree, pa res diši kr "zeliščno" in je baje naravni antibiotik.


Rada bi poskusila kakšno kremo za obraz, vendar pa ne vem kje se dobijo testerji?


lp

enjoy yourself!
0
Nazaj na vrh
lisicka
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 676Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2003 8:30
Povezava do prispevka
Iz katere drzave je ta kozmetika in kje se dobi? Pac informativno, sem firbec.....
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2003 10:55
Povezava do prispevka
Mislim, da je iz Švice.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Sunshine
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2003Prispevkov: 1697Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2003 11:03
Povezava do prispevka

lisicka je napisal/aIz katere drzave je ta kozmetika in kje se dobi? Pac informativno, sem firbec.....


Zdi se mi, da lahko Just izdelke dobiš le preko posrednikov. Nekaj takega kot Avon, Oriflame.

0
Nazaj na vrh
leona
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 93Kraj: KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 31. okt 2003 23:47
Povezava do prispevka

Zoey!


Mene pa zanima katera čistila za kožo drugač uporabljaš...no ko je tvoja koža "normalna" in kateri puder tebi odgovarja?


Kaj se ti zdi najbolje za "najin tip kože"?


Kaj pa kolekcijo Avene poznaš?


lp

enjoy yourself!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Perioralni dermatitis
Stran 1 od 27
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo