Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Faith in Nature

Pojdi na stran 1 , 2
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. dec 2007 22:23
Povezava do prispevka
Poznate to znamko? Jaz sem jo zadnjič zasledila na eni spletni strani, bi si pa rada ogledala vse zadevice v živo - jo prodajajo v kakšni trgovini? Kakšni se vam zdijo izdelki? Sploh me zanimata šampon ter balzam sivka&geranija, pa geli za prhanje ...
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2007 17:02
Povezava do prispevka
Jaz sem imela do zdej dva balzama za lase, pa gel za prhanje organska čokolada in losjon za telo. Balzama in losjon so mi super in bi še kupila, gel za prhanje pa mi je ubitačno smrdel (čeprav drugi ful hvalijo njegov vonj). Sem pa za vse te izdelke tudi spisala ocene na KMM. Se mi zdi pa v splošnem to kar kvalitetna naravna kozmetika, čeprav preferiram Lavero, Logono in Aubrey Organics.

Balzam sivka&geranija lepo in pristno diši po sivki, je pa treba vedet, da njihovi balzami pomoje niso za tiste res hardcore izsušene in poškodovane lase, ker niso dovolj mastni oz. hranljivi. So bolj za normalne do zmerno suhe lase, meni so zelo všeč. Šamponov pa nikakor ne priporočam, sem imela testerje in so mi no-go. So izredno tekoči in se jih porabi ogromno količino, nimajo tudi drugače nobenih posebnih odlik. Če želiš zares kvaliteten naraven šampon s fantastičnim efektom, bo pravi naslov linija Lavera Hair.

Faith in Nature izdelke lahko kupiš tudi v trgovini Kalček.
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2007 19:49
Povezava do prispevka
Sem danes šla firbcat v Kalček (za očeta sem hotela kupiti šampon s propolisom), pa so imeli od šamponov le sivko, balzame pa kar ene štiri različne. Je pa potem bolje na spletu kupiti, imajo dosti večjo izbiro. Samo, če praviš, da se jih dosti porabi 

Kaj pa trda mila, si kakega morda preizkusila? Jaz se jih sicer izogibam, samo imam enega trmoglavca doma, ki mu geli niso všeč in hoče "squeaky clean" kožo (moje pridige ne pomagajo), pa sem razmišljala, da bi kak ginko biloba bil ok.
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2007 20:44
Povezava do prispevka
Nimam pojma, kako se obnesejo ta trda mila, jih ne uporabljam. Sigurno pa squeaky clean umijejo, kot vsa ostala trda mila.

Ja, šampona se porabi ogromno, ker je treba dvakrat šamponirat (prvič se skor nič ne peni), pa res je izredno tekoč, že skor kot kakšna vodica in se kar nekako porazgubi.
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
LittleNipple
Starost: 35Pridružen: 19. dec 2007Prispevkov: 21Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2007 1:33
Povezava do prispevka
Meni pa njihovi šamponi sploh niso slabi. Za mastne lase se mi zdijo super, nekoliko slabši so mi pa balzami, ker niso dovolj vlažilni.
 
Je res, da v Kalčku dobiš več šampona(400ml) kot pa na spletu(200ml) po bolj ugodni ceni?? Se da v Kalčku dobiti še kaj drugega od Faith in Nature razen šamponov?
 
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2007 10:04
Povezava do prispevka
Res, je da dobiš za enako ceno (še celo malo nižjo) v Kalčku 400ml, v spletni trgovini pa samo 200ml balzama. Jaz sem jim pisala, zakaj je temu tako, pa so mi prijazno odpisali, da so nova spletna trgovina, ki naroča zaenkrat še majhne pošiljke, zato se poštnina porazdeli med manj izdelkov in so cene avtomatsko višje.

Balzami res niso za izsušene in poškodovane lase. So pa za normalne do zmerno suhe in lase neverjetno zgladijo, vsaj moji so po uporabi takšni, kot svila. Šamponi bi za mastno lasišče bili perfektni, ker res squeaky clean očistijo in nič ne obtežijo, ampak mene vseeno moti, da so taaaaako zelo tekoči, poleg tega imam po njih zelo slamnate lase, pa imam drugače zdrave in lepe.
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2007 11:06
Povezava do prispevka

LittleNipple je napisal/aSe da v Kalčku dobiti še kaj drugega od Faith in Nature razen šamponov?

V soboto so imeli le nekaj stekleničk šampona s sivko ter prb. štiri različne balzame; imeli pa so le še tekoče milo. Ne vem, ali jim je zmanjkalo kakšnih zadevic ali imajo pač bolj slabo ponudbo  

0
Nazaj na vrh
LittleNipple
Starost: 35Pridružen: 19. dec 2007Prispevkov: 21Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2007 21:31
Povezava do prispevka
DiLeMa je napisal/aRes, je da dobiš za enako ceno (še celo malo nižjo) v Kalčku 400ml, v spletni trgovini pa samo 200ml balzama.
 
 
To velja samo za balzame ali tudi za šampone?
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2007 21:16
Povezava do prispevka
Ne vem, jaz vem samo za balzame. Sklepam pa, da so tudi šamponi v Kalčku cenejši.
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
cloe
Starost: n/aPridružen: 24. dec 2007Prispevkov: 11Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2007 18:41
Povezava do prispevka
V Kačku imajo samo Sivkin šampon, balzamov imajo nekaj več - sem ravno danes prečekirala. Ampak med njimi ni za moje pojme fenomenalnega - Aloe Vera šampona & balzama. Če ima katera probleme s hitro mastnimi lasmi, je to najboljši šampon. Jaz sem jih sprobala še in še - ta pa je res edini pri katerem se lasje opazno počasneje zmastijo. Ob tem, da lepo dišijo. Aja, pa ne uporabljat šampona samega, ker šampon dodobra sčisti lase in jih ne naredi mehke. Mehki postanejo v trenutku, ko nanje naneseš balzam.
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2007 16:12
Povezava do prispevka
Kakšen se vam zdi balzam: Balzam z jojobo&vitaminom B5?


0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2008 23:44
Povezava do prispevka
DiLeMa je napisal/aBalzam sivka&geranija lepo in pristno diši po sivki, je pa treba vedet, da njihovi balzami pomoje niso za tiste res hardcore izsušene in poškodovane lase, ker niso dovolj mastni oz. hranljivi. So bolj za normalne do zmerno suhe lase, meni so zelo všeč.


Sem preizkusila tester balzama s sivko in geranijo in sem bila malo presenečena nad samo konsistenco - kot bi šlo za kakšno mleko Smile Drugače pa ni slab, lahek in vlažilen, pa vonj po sivki je čudovit; škoda le, da se je ne voha toliko ... Najverjetneje bom kar veliko pakungo kupila pa dodobra stestirala.
0
Nazaj na vrh
Miškolina
Starost: n/aPridružen: 4. jul 2004Prispevkov: 3061Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 18:24
Povezava do prispevka
loveyou je napisal/aKakšen se vam zdi balzam: Balzam z jojobo&vitaminom B5?


Jaz ga imam. Je za moj okus zelo prijetnega vonja drugače pa primeren za normalne do zmerno suhe lase. Za zelo suhe lase ti balzami niso primerni.

Se ga pa kar hitro porabi ker je precej tekoče konsistence.

 

 
 
0
Nazaj na vrh
exotica
Starost: 40Pridružen: 23. apr 2006Prispevkov: 282Kraj: BarcelonaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 20:18
Povezava do prispevka
jaz imam šapon od rožmarina, pa sploh ni tekoč, kot pravite...moj je kot vsi ostali šaponi, normalno gost, sicer prozoren...pa že pri prvem pranju ni problemov da se ne bi penil...umivam si lase 4-5 na teden in v 2 tednih sem ga za kak cm porabila....
5,65€ za 400ml se meni zdi ful ugodno, glede na te sestavine: Aqua (Water from the Lake District), Ammonim laureth sulphate (Coconut based cleaning agent), Sodium chloride, Rosmarinus officinalis, Melaleuca alternifolia, Parfum (natural aroma), Chlorophyllin - copper complex (natural colour), Limonene
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 21:08
Povezava do prispevka
Mislim, da je govora o tekočih balzamih

EDIT: sorry, sem videla, da je Dilema omenala tudi za šampone, da so tekoči.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Faith in Nature
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.