Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Pokvarjena krema?

kitty13
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2006Prispevkov: 530Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2007 21:38
Povezava do prispevka
Letos februarja sem kupila Bebe Schutz & Feuchtigkeit Milde Tagescreme, LSF 15 in bila zelo zadovoljna z njo. Potem pa sem jo čez poletje opustila, saj sem uporabljala kremo z višjim faktorjem. Zdaj sem jo pa spet hotela uporabljat, pa je ven pritekla neka tekočina, ki izgleda kot voda. Tekočino sem iztisnila, kreme pa nisem upala dati na obraz. Potem sem pa poskusila spet čez nekaj dni, pa se je zgodilo enako. Je krema pokvarjena? Nikoli ni bila izpostavljena kakšnim neprimernim temperaturam in podobno. V glavnem ne upam je več uporabljati.
Če ljubezen nosiš nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2007 22:47
Povezava do prispevka
Načeloma, če ni pretekel rok uporabe krema ne bi smela biti pokvarjena. Mogoče se je samo tista vodna emulzija ločila. Poskusi kremo zmešati, pretresti in če bo še vedno taka je pokvarjena.
lp
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2007 22:59
Povezava do prispevka
Kitty13, najbrž so se samo faze v kremi ločile. Če je vonj nespremenjen in če bo krema dobila normalno teksturo, ko jo boš fino pretresla, je vse ok. To je sicer tudi pogost pojav pri tekočih pudrih, ko nekaj časa stojijo - po temeljitem stresanju se faze spet lepo pomešajo med seboj in puder je tak kakršen je bil.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
kitty13
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2006Prispevkov: 530Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2007 20:54
Povezava do prispevka
Sem pretresla in je ok. Hvala lepa obema!
Če ljubezen nosiš nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.
0
Nazaj na vrh
yoko
Starost: -14Pridružen: 16. sep 2007Prispevkov: 344Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2007 15:16
Povezava do prispevka
Bom kar tu nadaljevala s to temo, in skratka, dobila sem kremo Nutrigea viso 100% naturale, sestavine:
Aqua, Elaeis Guineensis, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Algae, Sodium Cocoyl Glutammate, Citrus Bergamia, Geranium Robertianum, Citrus Grandis, Citrus Dulcis, Citrus Nobilis
Krema je v tubici (kovinski), in danes sem jo odprla, nakar ven priteče ogromno obarvane vode, tako veliko, da sem imela čisto mokre roke in polite hlače. Nakar končno pridem do kreme, ki pa je v zelo tekočem, razpadajočem stanju (kot bi bila brez kremne strukture, če sem se prav izrazila). Krema je nova in me zanima, če je to normalno za tako kremo ali je bolje da jo odnesem nazaj zamenjat. Imam občutljivo kožo in si nebi rada naredila več škode kot koristi.
hvala
lp yoko
0
Nazaj na vrh
Lolle
Starost: 31Pridružen: 14. feb 2007Prispevkov: 159Kraj: FinskaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2007 21:28
Povezava do prispevka
Verjetno je bil tudi problem, ker se je ločila vodna faza od "kreme". Poskusi tubico malce pomečkati v rokah. Mogoče bo bolje, če pa ne, pa najbolje da jo odneseš nazaj.
Behind every bitch there is a guy that made her that way.
0
Nazaj na vrh
offo
Starost: 122Pridružen: 30. jan 2007Prispevkov: 2298Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2007 16:06
Povezava do prispevka
Yoko, če ti ni veliko tekočega dela že šlo ven, poskusi res premešat. Če je v kremi ostal samo še "kompaktni" del, pa vsekakor z računom v trgovino. 
"I don't think, I just walk." (Paris Hilton)
"Če ti, povem po pravici, sploh ne vem kaj bi in kok bi kej mazal." (neznani avtor)
0
Nazaj na vrh
yoko
Starost: -14Pridružen: 16. sep 2007Prispevkov: 344Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2007 16:44
Povezava do prispevka
Hvala za odgovore. Sem bila optimist in sem vsebino kreme iztisnila v prazen lonček druge kreme (čist seveda), in sem kremo dobro premešala, ampak še vedno je voda ločena od kreme, glede na to da mi je ogromno vode že steklo ven, pa še hlače sem si umazala. Zdaj mi jo verjetno ne bodo želeli več zamenjati, ampak vseeno jo bom nesla nazaj vsaj pokazat.
lp
 

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Pokvarjena krema?
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.