Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Mižek je prav poseben muc

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
ostrzek
Starost: n/aPridružen: 9. jul 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2007 12:48
Povezava do prispevka
Mižek je prav poseben muc, ki išče prav posebne ljudi.
 

Njegova zgodba je žalostna. Skupaj s tremi bratci in sestricami je bil najden v kanti za smeti, zapakiran v plastično vrečko. Stari so bili le kakih 10 dni. Komaj so odprli oči. …
Mogoče je bil to trenutek, ko se je tudi zanj začelo lepše življenje. S posredovanjem mnogih dobrih ljudi smo za male mucke našli nadomestno mamo, ki je poleg svojih štirih malčkov uspela na noge spraviti tudi te štiri sirotice.
Večina od njih jih je že po novih domovih, le Mižek še vedno nosi posledice človeške krutosti. Vnetje na levem očesu je pustilo posledice in tretja veka na očesu se je zarasla čez delček očesa. Mižek na to oko sicer povsem dobro vidi, bo pa zaradi te male »napakice« toliko težje našel skrbnika. Nekoga, ki bo v njem dobil čudovitega in izjemno nežnega ter občutljivega spremljevalca za naslednjih 15 let in več.
Ko bo Mižek odrastel, bo njegovo »nepopolnost« mogoče popraviti z zelo preprosto operacijo, ki bo le odstranila mreno, ki mu prekriva delček povsem zdravega očesa. Muc je že testiran, cepljen in kastriran.
Njegovo zgodbo pišem zato, da bo mogoče prišla do koga, ki se ga bo dotaknila in ki bo v njem videl tisto, kar vidim jaz… malo, nežno, crkljivo in še kako popolno bitjece.. Išče nekoga samo zase!
 
Kontakt 031/376 991
Lp ostržka
 
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 11Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2007 15:22
Povezava do prispevka
O, bošček mali. 
Upam, da najde krasen dom!
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 29. sep 2007 19:54
Povezava do prispevka
takoj bi ga vzela, če le nebi živela blizu ceste,do zdaj nam je vse mucke povozilo  samo kuža je še pri nas 
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
vixi
Starost: -14Pridružen: 1. sep 2005Prispevkov: 3749Kraj: Ljubljana-LogatecStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2007 20:46
Povezava do prispevka
Mižek, uček, mici moj... Kar na jok mi gre...
 
Ko bi mu vsaj lahko bila dobra družba, pa sem tako malo doma  Pa še naš razbojnik ni nič vajen družbe. Kako zelo držim pesti za res lep dom. Vsem potencialnim lastnikom - Mižek je res poseben
In heaven all the interesting people are missing | Friedrich Nietzsche
Vixi's Craft Duck
0
Nazaj na vrh
ostrzek
Starost: n/aPridružen: 9. jul 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2007 21:41
Povezava do prispevka
vixi ti si ga videla kajne? Smile
Do sedaj ni bilo zanj niti enega klica in včasih me res prav srce zaboli... Če se komu da, bom zelo vesela če lahko naredi kak plakat z njegovo zgodbo ali pošlje kak e-mail... (s povezavo na njegovo temo)... jaz še vedno verjamem, da je kje kakšna dobra duša, ki jo bo osvojil...
 
lp ostržka
0
Nazaj na vrh
KiLLyKa
Starost: 36Pridružen: 13. avg 2007Prispevkov: 2390Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2007 11:06
Povezava do prispevka
Kakšen srčkan mucek. Upam da bo našel dobre, skrbne lastnike, ki m bodo nudili veliko ljubezni 
You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2007 17:09
Povezava do prispevka
Tale nežen crkljivec si res zasluži enega razumevajočega in prijaznega človeškega prijatelja .
0
Nazaj na vrh
babyjazz
Starost: 34Pridružen: 28. sep 2006Prispevkov: 280Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2007 22:35
Povezava do prispevka
ostrzek je napisal/a
vixi ti si ga videla kajne? Smile
Do sedaj ni bilo zanj niti enega klica in včasih me res prav srce zaboli... Če se komu da, bom zelo vesela če lahko naredi kak plakat z njegovo zgodbo ali pošlje kak e-mail... (s povezavo na njegovo temo)... jaz še vedno verjamem, da je kje kakšna dobra duša, ki jo bo osvojil...
 
lp ostržka
 
Ko sem to prebrala so mi kr solze stopile v oči Seveda bomo poslali maile.
let us enjoy our love as long as we may
0
Nazaj na vrh
ostrzek
Starost: n/aPridružen: 9. jul 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2007 15:17
Povezava do prispevka
Hvala! Smile
0
Nazaj na vrh
babyjazz
Starost: 34Pridružen: 28. sep 2006Prispevkov: 280Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2007 21:48
Povezava do prispevka
Ostalo za Mižeka sem ti pa zdajle poslala na mail, ker se ne da na forum dat.Upam, da ti bo kaj pomagalo..Lahko pa še v kakšni drugi obliki naredim, če rabiš ti samo povej..
let us enjoy our love as long as we may
0
Nazaj na vrh
ostrzek
Starost: n/aPridružen: 9. jul 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. okt 2007 9:15
Povezava do prispevka
Dobila na mail thks... dajte zdaj malo držat pesti, da se mogoče le njegova zgodba koga dotakne...
 
lp ostržka 
0
Nazaj na vrh
KiLLyKa
Starost: 36Pridružen: 13. avg 2007Prispevkov: 2390Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. okt 2007 9:47
Povezava do prispevka
Pa saj je ful simpatičen... žal mi je zanj 
You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.
0
Nazaj na vrh
mojcej
Starost: 48Pridružen: 16. okt 2004Prispevkov: 10057Kraj: My planetStatus:Offline
Objavljeno: 5. okt 2007 10:44
Povezava do prispevka
Tale Mižek ... hmmmm ... kaj čem rečt ?. Tudi tole mrcino, ali bolje rečeno gestapovca  ( da ne bo pomote, gestapovca sta oba Pihec in Mižek in to samo zato, ker sta imela v enem dnevu vso kontrolo nad mojima "mačjima veteranoma". Sta ju mela čist pod komando) sem imela čast spoznavati nekaj dni. Živahno, prisrčno bitjece, ki je tudi v mojem srčku našlo svoj prostor ravno zaradi tega, ker je tako zelo poseben. Poseben zaradi svoje telesne hibe, ki to niti ni, in poseben zaradi sebe samega. Če sem iskrena zavidam tistemu, ki bo tole bitjece sprejel v svoj doma za naslednjih nekaj let.
 
Good luck, Mižko
Packarije http://mojcej.moj-album.comBedarije :) http://mojcej.webs.com
0
Nazaj na vrh
ostrzek
Starost: n/aPridružen: 9. jul 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. okt 2007 21:09
Povezava do prispevka
Ne bom ta trenutek iz čistega vraževerja napisala prav nič drugega da PROSIM DRŽITE PESTI za Mižka najbolj kar jih morete... vsaj do jutri... če uspe to, kar nam je uspelo zakuhati na tem forumu bo ostržka najsrečnejše bitje na tem svetu...
 
  ostržka
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. okt 2007 21:22
Povezava do prispevka
Tudi na Mižka mislimo .
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Mižek je prav poseben muc
Stran 1 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.