Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kozmetika Just

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Maruška
Starost: 41Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 9702Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. okt 2005 9:56
Povezava do prispevka
jst poznam sam tole olje 31....
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2005 0:20
Povezava do prispevka
jaz sem enkrat bila na predstavitvi teh izdelkov.in tista gospa,ki je to predstavljala,je ful hvalila neko tee tree kremo-kako je njenemu sinu pomagala odpraviti mozolje itd..moja mami je kremo seveda kupila,zraven pa še tisto neko olje 31.uglavnem.omenjeno kremo sem uporabljaja 7 mesecev (!!!) pa ni bilo učinka,povrh vsega pa še obupno smrdi.olje 31 je pa tako močno,da ga v družini nihče ne uporablja.na steklenički se nabira prah.totalno razočaranje vse skupaj.
LP
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. okt 2005 14:15
Povezava do prispevka
občutek imam, da vsak, ki to kupi, misli, da če je drago, da je tudi zelo dobro. mene ni premamila niti ena stvar, ki so jo vsi hvalili. poznam pa ženske, ki imajo doma kompletne kolekcije in uporabljajo samo to. meni preveč koncentrirane stvari (kar pa just je) nekako ne pašejo. vse naravne stvari v takih koncentracijah, kot je pri justu, pa rade izzovejo reakcije, tudi če paziš, da jih razredčiš. lp.
tanjal
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. okt 2005 14:17
Povezava do prispevka
mami ima doma brinovo kremo, pa  eno za noge in še eno , pa je pri vseh na začetku alkohol. ona pa še tako navdušeno razlaga kako so fajn , ker hladijo . ddddddddd
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
SaMa
Starost: 40Pridružen: 1. avg 2005Prispevkov: 2138Kraj: LjStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2008 16:55
Povezava do prispevka
Evo ponovno obujam tole temo. Danes sem namreč naročila kremo Tea tree, olje 31 in nek Deo plus. Ali je katera poskusila slednjega?
Lp, SaMa
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2008 17:17
Povezava do prispevka
Jaz sem enkrat dobila en komplet za darilo, pa nisem bila preveč navdušena.
 
Imela sem tole olje, ki je sicer čisto ok (jaz ponavadi kapljam ollja na vatke in dam po radiatorjih), da bi imelo pa ne vem kakšne učinke, pa nisem opazila ravno.
 
V paketu je bilo tudi mandljevo mleko, ki je sicer povsem ok, a nič posebnega, izstopajočega.
 
Dobila sem tudi kremo oz gel za obraz Iside, ki naj bi bil tudi oh in sploh, pa je narejen na bazi alkohola in glicerina, skratka alkoholni poc na obrazu (no, jaz glicerina ful ne maram).
 
No, zraven so bili še neki šamponi oziroma sploh ne vem več kaj, sem podarila naprej.
 
Za te izdelke, ki sem ti jih naštela lahko rečem, da je mandljevo mleko kot izdelek na splošno soliden, ampak precenjen.
Ravno tako mislim za olje 31.
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2008 18:54
Povezava do prispevka
Jaz imam kremo tea tree in kremo z materino dušico. Obe sta namenjeni nekozmetični uporabi, bolj v zdravstvene namene.
 
Prvo sem dobila v dar, ker naj bi oh in sploh pomagala za vse mogoče zdravstvene težave, od vnetja ušes do vaginalnih vnetij, pa še eno celo stran različnih bolezni in težav. Na splošno sem do takih multi purpose izdelkov skeptična in kreme sama verjetno ne bi kupila. Do sedaj nekih pravih rezultatov nisem opazila, res pa je tudi, da se redko spomnim, da bi to sploh uporabila.
 
Krema z materino dušico naj bi bila primerna za masažo pri prehladih. To pa uporabljam pri mojemu mladičku, kadar je prehlajen, tako da kremo vtrem po prsnem košu in zgornjem delu hrbta. Za to pomaga, ker ima dejansko res svež vonj kao po zeliščih, čeprav se meni zdi, da voham mentol. Res pa je da temu namenu lahko služijo drugi, lekarniški (cenejši) izdelki, npr. Wick.
 
Ostala ponudbe Justovih izdelkov ne poznam, videla sem samo katalogec in cenik, ampak tako na prvi pogled so se mi zdele stvari precenjene.
0
Nazaj na vrh
goga
Starost: 45Pridružen: 14. avg 2004Prispevkov: 8885Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2008 22:12
Povezava do prispevka
quote:9c5115cc55=":dune:" 
Imela sem tole olje, ki je sicer čisto ok (jaz ponavadi kapljam ollja na vatke in dam po radiatorjih), da bi imelo pa ne vem kakšne učinke, pa nisem opazila ravno.
 
V paketu je bilo tudi mandljevo mleko, ki je sicer povsem ok, a nič posebnega, izstopajočega.
 
Za te izdelke, ki sem ti jih naštela lahko rečem, da je mandljevo mleko kot izdelek na splošno soliden, ampak precenjen.
Ravno tako mislim za olje 31.


Tudi sama imam to olje 31 ter mandljevo mleko. O učinkih olja ne morem govoriti, ker jaz nakapam par kapljic na radiator in to je vse. Vonj je všečen, pač po zeliščih.

Mleko ni nič posebnega, paše na mojo suho koži, diši ravno tako lepo - po mandljih, sladkobno.

Vse se mi zdi precenjeno, sploh mleko, ker se za tak učinek dobi cenejši izdelek.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2008 23:37
Povezava do prispevka
nikapika je napisal/a
Krema z materino dušico naj bi bila primerna za masažo pri prehladih. To pa uporabljam pri mojemu mladičku, kadar je prehlajen, tako da kremo vtrem po prsnem košu in zgornjem delu hrbta. Za to pomaga, ker ima dejansko res svež vonj kao po zeliščih, čeprav se meni zdi, da voham mentol. Res pa je da temu namenu lahko služijo drugi, lekarniški (cenejši) izdelki, npr. Wick.
 
Če tole počnete (vse, ki to počnete) zato, da gredo ti vonji v nos, vam najtopleje priporočam, da nanesite na kakšno gazo in jo dajte na prsni koš, ker so te zadeve pravi koncentrat dražečih sestavin (močna eterična olja in mentol). Da bi to nanašala na otroško kožo, me pa dobesedno pri srcu stisne.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. apr 2008 15:03
Povezava do prispevka
Sicer se načeloma strinjam s tabo Tanja, da take kreme niso za kožo nič kaj ugodne, vendarle pa sem poudarila, da namen uporabe kreme z mat. dušico ni kozmetični, ampak je lajšanje zdravstvenih težav.
 
Se tudi strinajm, da bi bilo bolje uporabljati ti kremo tako kot si opisala, vendarle pa si ne predstavljam kako to izvesti pri malčici, ki še ne razume zakaj je dobro imeti gazico ali krpico na sebi, poleg tega pa še nemirno spi. 
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 5. apr 2008 16:53
Povezava do prispevka
Brez težav nikapika - moja mami je od nekdaj na meni uporabljala eterično olje Mentoklar ob prehladih in sicer tako, da je staro plenico polikala (ker paše toplota), jo nato nakapala s tem oljem in mi jo dala pod zgornji del pižame, zatlačeno za elastiko spodnjega dela. Saj tudi če se premakne nima veze, ker se dišave še vedno širijo

Sicer pa imam od Justa tudi jaz olje 31, ki ga imam zelo rada ob prehladih - malo ga povonjam in olajša dihanje, če imam zelo zamašene sinuse si ga malo vtrem v čelo, tudi v gorilnik sem ga že nakapala, poskusila ga bom še v kopeli.

Imela sem še gel Iside, ki ga omenja dune in je bil zanič - lepo diši, a se je moja koža zaradi alkohola prav neverjetno mastila po njem (še bolj kot po nekaterih drugih mažah z alkotom). Imela sem tudi neko peno za tuširanje, pa kremo za stopala - splošni vtis: predrago glede na učinek.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 5. apr 2008 19:05
Povezava do prispevka
Točno, si me spomnila, tudi jaz sem olje 31 dajala v gorilnik, celo stanovanje diši.
Je pa res, da so tudi druga olja dobra in precej cenejša.
 
Tale Iside gel je pa res katastrofa, alkohol na kvadrat. Pa taka propaganda...........
0
Nazaj na vrh
Stella Alex
Starost: 15Pridružen: 17. nov 2004Prispevkov: 3562Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. apr 2008 13:52
Povezava do prispevka
nikapika je napisal/a
Se tudi strinajm, da bi bilo bolje uporabljati ti kremo tako kot si opisala, vendarle pa si ne predstavljam kako to izvesti pri malčici, ki še ne razume zakaj je dobro imeti gazico ali krpico na sebi, poleg tega pa še nemirno spi. 
 
Jaz mu zvečer kremo natanko "namažem" po pižamci...in lepo vdihuje celo noč.
****************************
Lep pozdrav,
Stella A.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. apr 2008 13:56
Povezava do prispevka
nikapika je napisal/a
Sicer se načeloma strinjam s tabo Tanja, da take kreme niso za kožo nič kaj ugodne, vendarle pa sem poudarila, da namen uporabe kreme z mat. dušico ni kozmetični, ampak je lajšanje zdravstvenih težav.
 
Nikapika, saj sem razumela kakšen je namen, ampak lajšanje teh težav s tako agresivnimi sestavinami lahko privede do drugih, morda še hujših težav (vneta, pordela, razžrta koža in alergije). Zato sem predlagala to kot alternativo z enakim učinkom in brez dodatne škode.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
airad
Starost: 48Pridružen: 20. apr 2006Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. apr 2008 15:59
Povezava do prispevka
Ko, kupila sem tea tree kremo, po blazni reklami, da je čudežna.
Meni ni. Po obrazu sem kakšno ranico namazala, pa se ni nič hitreje celila. Niti nimam manj vraščenih dlak po britju na nogah. Tako da se mi je za te stvari bolj obnesla "navadna"ognjičeva krema iz Mulerja.
Preizkusila sem še deo planike in deo slezenovca.
Na vrhu hriba je planika odpovedala. Slezenovec mi pa kakšen dan nagravžno sladkasto diši.
 
Nisem najboljša za reklamo za justa.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kozmetika Just
Stran 3 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.