Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenosni računalnik

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:15
Povezava do prispevka
Koliko vas ima poleg navadnega računalnika tudi prenosnik? Je nakup prenosnika potem smiselen? Dana mi je ugodna ponudba za nakup prenosnika in razmišljam, če ga res rabim?
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:18
Povezava do prispevka
Popolnoma nesmiselno, če mene vprašaš.
0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:37
Povezava do prispevka
Če se moraš spraševati potem ga NE rabiš  Fajn je, če veliko potuješ (in pri tem potrebuješ računalnik) ali imaš delo kjer res vedno potrebuješ računalnik. Vse ostalo je samo šminka 
0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:39
Povezava do prispevka
Jaz imam pa samo prenosnega.  Fiksnega sem kar sinu prepustila.
0
Nazaj na vrh
ilafa
Starost: 37Pridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 1854Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:44
Povezava do prispevka
meni se zdi bolje imet prenosnika. Lahko ga vzameš recimo sabo na faks, na potovanje, v postelji brskaš po intenetu, ko si bolna itd.. Če si doma ga lahko priklopiš na večji monitor in na adapter.

Definitivno kupi Smile

naj še dodam, da je sedaj po vseh večjih mestih, knjižnicah in lokalih že brezžični internet, tako da se lahko na net priklopiš praktično povsod.

za mobitele so vsi najprej mislili, da so šminka, zdaj pa noben ne more več brez njih.
Cene prenosnikov se nižajo in res ne vem, zakaj bi sploh še mel navaden PC, še posebej če ga sam ne znaš nadgrajevati. In definitivno tudi prenosniki niso več šminka!
http://www.macjedlake.com
0
Nazaj na vrh
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:49
Povezava do prispevka
Če je ponudba res ugodna in če imaš denar, bi ga jaz že zaradi Ilafinih razlogov kupila
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 12:02
Povezava do prispevka
Jaz imam poleg stacionarca še prenosnika, ker se selim kot mačka mlade in tako imam pomembne zadeve vedno s seboj. Pa na internet se lahko priključim kjerkoli.
Ker sva pri hiši dva, ki potrebujeva računalnik, se tako lažje zmeniva. Sploh pa je moj stacionarec že malce v letih in namesto, da bi vanj vlagala in ga nadgrajevala, sem raje kupila prenosnika.
Pred kratkih, ko je v stacionarca udarila strela, mi je pa sploh prišlo prav, da imam še prenosnika, ker starega še zdaj nismo uspeli popraviti.
Prenosnika sem kupila, ko je bil v akciji, sicer bi mogoče še malo počakala z nakupom. Sedaj se mi je delo tako poenostavilo, da brez njega sploh ne morem več in je bil definitivno vreden nakupa. Je pa res, da imam jaz tak študij, kjer brez računalnika ne prideš nikamor.
0
Nazaj na vrh
gejba
Starost: 44Pridružen: 15. nov 2005Prispevkov: 1283Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 12:32
Povezava do prispevka
Jaz imam samo prenosnik. Je pa res, da ga pri študiju tudi potrebujem.
Včasih sem pisala seminarsko na 3 računalnikih, če sem hotela imeti uro v PowerPointu sem bila vedno odvisna od tistega enega bogega prenosnika, ki ga imajo na šolah (in kjer ponavad nič ne dela).
Jaz bi prej rekla, da ne potrebuješ stacionarnega računalnika (razen, če igraš najnovejše igrice oz. se ukvarjaš s kakšnim hujšim programiranjem ...).

Strinjam se pa z vsem že napisanim - prenosnik lahko uporabljaš, ko zmanjka elektrike; bereš e-books v postelji ; ko imam vseh dovolj - vzamem računalnik in grem nekam kjer imam mir ...

Vendar pa moraš pri nakupu računalnika paziti na kar nekaj zadev (mrtve pikice kot pri vsakem LCDju, teža, koliko časa zdrži baterija ...).

P.S. Raje počakaj, da bo kakšen boljši prenosnik v akciji in ne kupuj kakšnih poceni zadev (lahko boš imela srečo, vendar ponavadi temu ni tako).
0
Nazaj na vrh
anitax
Starost: 41Pridružen: 23. jul 2006Prispevkov: 57Kraj: ljubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 12:59
Povezava do prispevka
Jaz mam tud prenosnik. Men je zelo vredu, ker ne rabš dost prostora zanj
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:02
Povezava do prispevka
Jst bi si ga kupila, če bi si ga lahko privoščila, predvsem zaradi udobja,
zaenkrat ne toliko zaradi potrebe, ker je moj PC zelo zmogljiv in mi služi popolnoma zadovoljivo.
 
Baje trenutno ponuja zelo dobro razmerje med kvaliteto in ceno en prenosnik, ki je naprodaj v Hoferju za okrog 190k, je tudi v reklami.
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
xtinax
Starost: 15Pridružen: 15. mar 2004Prispevkov: 4071Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:09
Povezava do prispevka
če imaš možnost kupiti dober prenosnik (ti najcenejši, ki so po akcijah sedaj že za 150k, se znajo kot za stavo kvariti, moj je bil v enem letu 5x na servisu, raje ne govorim) in tvoj stacionarni računalnik ni več čisto nov, ga kupi. Če nič drugega, zavzame manj prostora in kablovja, doma lahko nanj priklopiš navadno miško (zame nujno) ali tipkovnico. Če ga boš imela večinoma doma, so boljši tisti z večjim monitorjem, če ga misliš veliko nositi okrog (verjetno ne, če sprašuješ), pa čim manjši. Jaz ga ne nosim nikamor, če ni nujno, ker imajo te reči (razen kakšne ultra-light ultra-drage variante) še vedno okrog 2 kg in te teže se mi ne da nositi npr. po lokalih. Sploh če že itak razmišljaš o menjavi rač. se splača o prenosniku razmisliti.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:19
Povezava do prispevka
Saj ravno zaradi udobja. Tudi moj domači računalnik je popolnoma ok. Trenutno ga ne potrebujem nujno.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Suzek
Starost: 43Pridružen: 10. apr 2005Prispevkov: 1960Kraj: Breg pri PolzeliStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:23
Povezava do prispevka
Jaz imam tudi prenosnega, zelo prav pride. Wink
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:29
Povezava do prispevka
Jaz bi ga takoj imela, če bi imela denar .

Ga pa trenutno kupuje sestra, ker ga bo rabila pri študiju in ji malce pomagam pri odločitvi. Kaj menite, se splača kupiti prenosnike v akciji? Ena od vas je že omenila, da se ji je pogosto kvaril...kaj pa glede firm, je kakšna razlika? Meni se zdi najpomembneje, da je noter dober procesor, ostalo lahko kasneje če potrebuješ boljše nadgradiš, ali 
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:46
Povezava do prispevka
Hm, meni je bilo pa rečeno, da ravno prenosnikov se kasneje ne da nadgrajevati,
tako da je kar pomembno, kaj kupiš...
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenosni računalnik
Stran 1 od 27
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.