Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tajski otoki

Pojdi na stran 1 , 2
globocnik
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2006Prispevkov: 6Kraj: SmlednikStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 8:56
Povezava do prispevka

Zdravo!

Mogoče se bodo moja vprašanja zdela smešna popotnikom in avanturistom. Ampak nič ne de! Zadeva je taka, da sem dobil, ne boste verjeli zastonj 2 letalski karti in sem se odločil svojo drago peljati na Tajsko. Glede na to da imate nekateri že dosti izkušenj me zanima sledeče. Potovanje lahko traja maks. 14 dni, kar je izredno malo za tako destinacijo. Plan je preživeti en dan v BKK in še na koncu 2 dni za nakupovanje, seveda. Kaj naj obiščeva v tem kratkem času oziroma na kateri otok ali otoke predlagate naj greva. V planu je Koh Phi Phi ali Koh Samui...prosim predloge. Glede na to da moja draga ni preveč navdušena nad odpravo na pot brez popreje rezerviranih prenočišč, me zanima ali se res toliko bolj spača najti prenočišče na licu mesta, kot nekateri pravijo. V kolikor ima kdo kakršenkoli naslov ali referenco v BKK ali pa na otokih se toplo priporočam. Zaenkrat pa hvala za pomoč in predloge!

LP

0
Nazaj na vrh
juki
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2004Prispevkov: 867Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 10:59
Povezava do prispevka
Jaz sem bila kr razočarana nad otoki (delno je bilo krivo tudi slabo vreme), videla sem pa na zahodni obali Phuket (betonska plaža, polno turistov, plaže zame nič posebnega, je pa to glavna točka za potapljanje), Ko Phi Phi (rajske plaže, eno leto nazaj še zelo slabe razmere zaradi tsunamija, priporočam), na vzhodni obali pa sem videla le Koh Phangan (otok bolj ali manj za žurke, lepe plaže, veliko mlajših popotnikov, cene kar visoke).

Baje da je zelo lep otok Ko Chang, ta se pa nahaja na desni strani zaliva desno od BKK.

Drugače pa poglej še slike in teme reportaža iz tajske, pa pogooglaj malo o različnih otokih, sposodi si LP pa preberi njihove ocene o otokih, tam dobiš kar dobro predstavo, je pa tudi odvisno kateri letni čas greš, ker v enem obdobju dežuje ne eni obali, v drugem obdobju pa na drugi obali...
Stoj zravnano, veselo se nasmehni, in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje.
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:01
Povezava do prispevka
za zacetek si lahko na tem forumu zgoraj nad tole tvojo temo in na naslednji strani ogledas reportazi s tajske in o cem so se punce pogovarjale, kje so bile in koliko casa so bile ... nekatere so se ravno pred kratkim vrnile od tam.
 
ammm, a sem lahko se tako firbcna in vprasam kako si dobil 2 karti zastonj?
 
moje osebno mnenje je, da se najbolj splaca obiskati Krabi. Phi phi, Phuket, KohSamui tudi Koh Chang so cisto prevec oblegani in po mojem osebnem mnenju nic posebnega. sicer pa moras sam nastudirati, kaj bi ti bilo najbolj zanimivo, Lonely Planet ali kateri drugi vodic je gotovo v precejsnjo pomoc.
Nazadnje urejeno 25. avg 2006 11:05; skupaj popravljeno 1 krat
"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
juki
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2004Prispevkov: 867Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:03
Povezava do prispevka
Ja to tudi mene zanima
Stoj zravnano, veselo se nasmehni, in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje.
0
Nazaj na vrh
Anuska
Starost: 42Pridružen: 30. mar 2006Prispevkov: 1635Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:13
Povezava do prispevka
rene je napisal/a
 
ammm, a sem lahko se tako firbcna in vprasam kako si dobil 2 karti zastonj?
 
Mene tudi zanima...hihi..
 
moje osebno mnenje je, da se najbolj splaca obiskati Krabi. Phi phi, Phuket, KohSamui tudi Koh Chang so cisto prevec oblegani in po mojem osebnem mnenju nic posebnega. sicer pa moras sam nastudirati, kaj bi ti bilo najbolj zanimivo, Lonely Planet ali kateri drugi vodic je gotovo v precejsnjo pomoc.
 
Jaz sem bila na Ko tao, kjer mi je bilo ful lepo, samo vreme je bilo zelo slabo...Smo pa obiskali tudi Krabi od kjer smo potem delali male izletke...
0
Nazaj na vrh
globocnik
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2006Prispevkov: 6Kraj: SmlednikStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:13
Povezava do prispevka
Ja s kartami je pa tako. Delam na Brniku in dajem kar veliko tovora prevoznikom, tako da naju en prevoznik časti s kartami. No, letališke takse morava plačati cca 33000 sit na osebo! Sprejemljivo, kajne!
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:22
Povezava do prispevka
madona, sem vama kar malo fous. to je zastonj!
 
 
"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
Anastazija
Starost: 41Pridružen: 25. jan 2004Prispevkov: 827Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:26
Povezava do prispevka
O ti srečnež...
0
Nazaj na vrh
globocnik
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2006Prispevkov: 6Kraj: SmlednikStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:26
Povezava do prispevka
Ja kar v redu sem mi zdi! Edini problem je da narava službe ne dopušča dopusta več kot 14 dni. Vidim pa po vaših opisih da je ogromno za pregledat. Tako da moj namen v bistvu je dobiti predlog o nekem otoku, ki bi bil najboljši za tak kratek čas in po možnosti dobra točka za kakšne manjše izlete
0
Nazaj na vrh
Anuska
Starost: 42Pridružen: 30. mar 2006Prispevkov: 1635Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:27
Povezava do prispevka
globocnik je napisal/a
Ja s kartami je pa tako. Delam na Brniku in dajem kar veliko tovora prevoznikom, tako da naju en prevoznik časti s kartami. No, letališke takse morava plačati cca 33000 sit na osebo! Sprejemljivo, kajne!
 VEČ KOT SPREJEMLJIVO....!
0
Nazaj na vrh
juki
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2004Prispevkov: 867Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 11:40
Povezava do prispevka
Super! 
Stoj zravnano, veselo se nasmehni, in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje.
0
Nazaj na vrh
hudicka
Starost: 41Pridružen: 1. okt 2005Prispevkov: 389Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 13:04
Povezava do prispevka
Jaz bi rekla da sta Ko samui in Phuket čisto preveč turistična = ogromni hotelski kompleksi..., ko phangan je dober za žurke, ko tao je zelo majhen in superrr za potapljanje, ko phi phi noro rajske plaže in zdej že skoraj ni več posledic tsunamija. Ko chang če greš sedaj v deževnem obdobju ravno tu največ dežuje, baje tudi veliko sex turizma, kot tudi na phuketu, v pattayi. Popolen raj na zemlji je pa tudi ko lipe, še zelo nerazvit, včasih v deževnem obdobju nedostopen.
0
Nazaj na vrh
globocnik
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2006Prispevkov: 6Kraj: SmlednikStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 13:09
Povezava do prispevka
Da ne bo dilem o odhodu! Na pot greva 5.1.2007 in se vračava 21.1.2007!
0
Nazaj na vrh
dia
Starost: n/aPridružen: 20. jul 2006Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 13:48
Povezava do prispevka
Veš, sm ti kr mau fauš!
 
 
0
Nazaj na vrh
globocnik
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2006Prispevkov: 6Kraj: SmlednikStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2006 13:52
Povezava do prispevka
dia je napisal/a
Veš, sm ti kr mau fauš!
 
 
 
Končno je kdo še men fauš, da ne bom samo jest drugim, haha
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tajski otoki
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.