Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Barva las

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
Lumpa
Starost: 41Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 7406Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2005 12:59
Povezava do prispevka
Hehe, to je pa tko...prvič sm bla pozorna kaj sm pisala (da ne bom kregana), drugič pa ne...no, uglavnem..sm dojela bistvo
Spet se mi je na bolš poslabšal.
0
Nazaj na vrh
Ursha
Starost: 43Pridružen: 13. okt 2004Prispevkov: 1516Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2005 15:39
Povezava do prispevka
Lumpa je napisal/a
Jest bi tudi rabila malo vaše pomoči...Kakšne pramene (a sm prou napisala?) bi pasale na čokoladno rjavo barvo las?

Meni so pri takšni podlagi full všeč zlati do svetlo rjavi lasje. Izrazito blond pridejo (za moje pojme) preveč umetno, omenjeni - topli odtenki pa pridejo full lepo.
Kadar si nečesa res želiš,
stremi vse stvarstvo k temu,
da bi se ti sanje uresničile.
0
Nazaj na vrh
dorotea
Starost: n/aPridružen: 20. nov 2005Prispevkov: 60Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2005 15:46
Povezava do prispevka
meni osebno(čeprav priznam da sem tudi sama imela)blont oz svetli prameni na rjave lase oz kakršnekoli temne lase ne pašejo.Ker s eprav vidi,kje so zdravi lasej,kje pa barvani.Prav prameni postanejo taki grdi.Zato tega več ne delam.
0
Nazaj na vrh
lia
Starost: 40Pridružen: 11. apr 2005Prispevkov: 123Kraj: ljubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2005 13:15
Povezava do prispevka
penelopa je napisal/aTudi jaz imam blontne lase in sem si jih pobarvala z prelivom(čokoladno
rjava) in mi je prijelo na svetlo rjavkasto oranžno. Morala sem si še
enkrat(z temnejšo rjavo), da je tista oranžna malce izginila. Zdaj imam
rjavo ki čisto malo vleče na oranžno. Tako da ti ne priporocam svetlo
rjave barve, ker izpade oranzna.
Po kolikem casu se ti je pa ta rjava barva sprala?
Ker meni se je zgodilo cisto isto kot tebi!
0
Nazaj na vrh
tina90
Starost: n/aPridružen: 3. dec 2009Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2009 9:00
Povezava do prispevka
če imaš temno polt in temne oči,je neprecenljivo dobro da imaš blond lase,kajti vsaka katera ima temno polt,ji zelo dobro paše blond barva,ker izpade zares super! sicer je pa blond barva vedno v modi!
0
Nazaj na vrh
Suzek
Starost: 43Pridružen: 10. apr 2005Prispevkov: 1960Kraj: Breg pri PolzeliStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2009 10:38
Povezava do prispevka
 
ne morem si pomagat :)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2009 10:50
Povezava do prispevka
Džizs logika.  
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2009 11:27
Povezava do prispevka
tina90 je napisal/ače imaš temno polt in temne oči,je neprecenljivo dobro da imaš blond lase,kajti vsaka katera ima temno polt,ji zelo dobro paše blond barva,ker izpade zares super! sicer je pa blond barva vedno v modi!

Tina90, tole pa ne bo čisto držalo. Opisano deluje prej kot filmski negativ in predvsem zelo nenaravno, izumetničeno (ker tista, ki je naravno temne polti in temnih oči, ne bo nikoli naravno zelo blond). Poleg tega je (vsaj za večino - upam) bolj pomembno, kaj jim pristoji (torej kaj jih polepša), ne kaj je moderno.

Pa priporočam branje teh fantastičnih člankov: tole je uvodni, potem imaš pa še barvne tipe pomlad, poletje, jesen, zima.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
tina90
Starost: n/aPridružen: 3. dec 2009Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 9:39
Povezava do prispevka
pa kdo je reko da boš naravn blond? govorim da je zelo lepo če si blond pa temna polt ,helou,...očitno ne veš kaj je moda!!! sicer pa poglej mal okol sebe...kot npr,jessica alba je tut teme polti,pa je blond,zdaj mi pa reč če ji ne paše,pa še mnogo drugih takih je,.....:)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 12:53
Povezava do prispevka
O, vem, kaj je moda, brez skrbi, ampak zaradi mode me še ne zapusti čut za estetiko. In ne, za moje pojme Jessici Alba niti slučajno ne pristojijo blond lasje.

image file name: 2k4e5e87fb76.jpg

image file name: 2kdc0f8a7643.jpg

Sicer pa očitno niti ne razumeš, kaj ti govorim, tako, da: po želji. Važno, da je (naj bi bilo) moderno.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 12:56
Povezava do prispevka
Na spodnjih slikah ima krasno barvo, blond ji ne paše niti pod razno.
0
Nazaj na vrh
Sahara
Starost: -14Pridružen: 7. apr 2009Prispevkov: 1205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 15:34
Povezava do prispevka
Jessica Alba bi bila lahko krasna latino lepotica, če bi malo več dala na koloristiko. Seveda ji blond ne paše. Prvič ji ne paše na polt in oči, drugič pa ji pride ven umetna, oranžna barva. To je podobno, kot če bi se Michelle Pfeifer silila biti latino diva in bi se stalno cvrla v solarijih in si obrvi in lase barvala na temno.

Možno pa je, da je Jessica Alba lepa na kakšni fotki tudi z blond barvo. Ampak  to zgolj zato, ker ima lepe poteze na obrazu in ker gre za fotke, ki so računalniško obdelane, make up doteran do konca, posebna osvetlitev ipd. Ko pa ni v rokah fotošopa in tropa vizažistov, se pa pač vidi, da zanjo ni peroksid.


0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 15:34
Povezava do prispevka
Na zgornji desni sliki prav bolna zgleda
Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2009 0:36
Povezava do prispevka
Ojej, kak komentar bil pa tole (od tina90) - ne vem al naj se smejim al jokam.. samo takšno logiko imajo očitno tud slaTke maLe?

In ne, to res nikakor NE zgleda (temna polt in blond lasje.. pa tud naravno temni lasje pobarvani na blond je meni v vsaj 98% fuj in fej) - Osebno mi v večini primerov dobro zgleda samo če je cca 2 odtenka svetleje ali temneje, zelo redko da kaj več dejansko zgleda lepo (in naravno - pač mi je očiten fejk bljak). Res ne razumem obsesije nekaterih z blond barvo, pa čeprav jim največkrat sploh ne paše.?

Js večkrat pravim v hecu za koga, da blond (prameni) zgleda/jo dobr na meni in ne na njemu/njej :D S tem sem šla enemu žlahtniku grozno na živce, ker on si je htel za svojo poroko spet dat pramene js sem mu pa vsak dan parkrat to ponovila - na koncu mu tud njegova frizerka ni hotela na pred.poročni dan naredit pramenov, zmaga!


Drugače se pa meni dejansko grozno dopade moja barva las! Kljub trenutno cca 10cm narastku.
In ne, nisem samovšečna, samo meni resnično dobro zgleda, hehe
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2009 10:27
Povezava do prispevka
keya je napisal/aOsebno mi v večini primerov dobro zgleda samo če je cca 2 odtenka svetleje ali temneje, zelo redko da kaj več dejansko zgleda lepo (in naravno - pač mi je očiten fejk bljak).

Podpis.

keya je napisal/aDrugače se pa meni dejansko grozno dopade moja barva las! Kljub trenutno cca 10cm narastku.
In ne, nisem samovšečna, samo meni resnično dobro zgleda, hehe

A bo kakšna slikca?
Sicer pa ne vem, zakaj nam ne bi smelo biti všeč kaj na nas samih, kot da se lahko samo kritiziramo. Prav je, da nam je všeč in se tudi pohvalimo (pa ne govorim zdaj o pretirani samovšečnosti).

Jaz imam sicer že precej sprano (tnk god, ker je čisto drugače ven prišlo) + narastek (sicer skoraj neopazen, ker gre za 2 odtenka rjave), tako, da si bom verjetno še pred NL pobarvala.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Barva las
Stran 11 od 13
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo