Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Krema za nego kože okoli oči

Pojdi na stran 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. okt 2010 20:33
Povezava do prispevka
Jaz nimam posebne kreme za okrog oči.
 
Drugače pa zdaj že nekaj mesecev za obraz uporabljam samo Švicarsko kremo od Spiringa Excipial U10 Lipolotion in imam veliko lepšo kožo in tudi smejalne gubice so manj vidne. Pa se mi zdi, da zdaj koža izgleda mlajša kot prej.
 
Sploh v kombinaciji s pudrom koža izgleda lepo in sveže.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
kajjazvem
Starost: 46Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 102Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. okt 2010 22:45
Povezava do prispevka
Kremica Cadevera Q10 je za dobit. Jaz sem jo kupila v ponedeljek v Muellerju (MB). Embalaža pa je sedaj nova, bela tubica z rdečim napisom. Mi pa ta kremica odgovarja, ravno prav je hranilna.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 21. okt 2010 22:49
Povezava do prispevka
Lahko preveriš, ali so sestavine enake kot na KMM

Hvala.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2010 13:01
Povezava do prispevka
Lahko ti napišem prvih nekaj sestavin. Večinoma so na prvih mestih enake, le na tretjem mestu je razlika, saj je namesto zea mays germ oil macadamia.
 
aqua, cetearyl alcohol, macadamia ternifolia seed oil, glycerin, butylene glycol, squalane, glycine soja oil, persea gratissima oil, butyrospermum parkii butter, cetearyl glucoside, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, panthenol, magnesium aluminium silicate,....
 
 
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2010 14:49
Povezava do prispevka
Kaj ni bilo rečeno, da so vtaknili alkohol v tole kremo? Ali sem jaz kaj zamešala?
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2010 17:34
Povezava do prispevka
Sanda, hvala ti za trud.

Madeira*, jaz ne vem točno, ampak nekaj se mi dozdeva, da sem že slišala, da so tudi to kremo pokvarili. Naslednji teden skočim v M pogledati in poročam. S seboj bom vzela svoj slovar sestavin in če bo ok, jo kupim.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
redgreen
Starost: 36Pridružen: 2. feb 2009Prispevkov: 78Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2010 18:10
Povezava do prispevka
jaz imam v lasti Beleino kremico Urea augen creme. Uporabljam jo pa tri dni, tako da še ne morem trditi o kakšnem učniku. Ima katera pozitivne izkušnje s to kremico?
0
Nazaj na vrh
ancaa
Starost: 33Pridružen: 1. jan 2008Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2010 18:30
Povezava do prispevka
Tako. Zdaj pa prosim, če še meni pomagate, ker vidim, da ste prave strokovnjakinje v tem! Smile
Pri meni pa je situacija sledeča. Imam podočnjake; podočnjaki so sicer rahlo vijoličaste barve, kar me ne moti. Moti me to, da imam med podočnjaki in ličkami, zelo vidno linijo oz. "mejo" med le-tema. Pri podočnjakih je koža zelo tanka in potem je naenkrat debelejša (lica) in se ta linija, meja ful vidi in tudi sega čez celotne oči spodaj (180 stopinj). Upam, da nisem preveč zakomplicirala in da me razumete Smile Kaj mi priporočate, se da to odpraviti?
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2010 18:39
Povezava do prispevka
Z nobeno kremo se tega ne da odpraviti, četudi ta trdi, da zgladi področje okrog oči.  Sem odgovorila na drugi temi, kjer si postavila enako vprašanje, kako se da popraviti z ličenjem. 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 21. mar 2011 10:19
Povezava do prispevka
-
Nazadnje urejal/a MeiMei 27. jul 2022 23:31; skupaj popravljeno 1 krat
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 21. mar 2011 10:52
Povezava do prispevka
Alja, kakih drastičnih učinkov ni za pričakovati, bi bilo pa fino uporabljati kaj z vit. C. Z leti se pa koža tanjša, ja, tudi jaz pred leti nisem imela podočnjakov, zdaj pa potrebujem konkretno dodatno prekrivanje na tem področju.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alja
Starost: -14Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 3759Kraj: NaokoliStatus:Offline
Objavljeno: 21. mar 2011 13:08
Povezava do prispevka
Tanja hvala ti za odgovor, čeprav sem upala, da vseeno obstaja kaka solidna rešitev za te težave. Kaj pa laserji, še niso izumili takih, ki bi obnavljali kožo? A bi bilo smiselno, da bi kar askorbinsko kislino (vitamin C v prahu) dodala kremi za okrog oči ali meniš da je bolje, da ne eksperimentiram?
Kar te ne ubije, te okrepi!
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. mar 2011 14:43
Povezava do prispevka
Alja,

jaz sem na netu našla recept za 10% vitamin c serum, ki ga uporabljam po uporabi dermarollerja. Lahko narediš tudi do največ 20% mešanico, vendar ni za pretiravati, ker ni ravno najbolj nežna zadeva. Tole je recept in navodila, vendar pa mi morala biti s tem zelo previdno ob uporabi okrog oči, saj je vitamin c kislina in v skladu s tem, stik z očimi ni najbolj prijeten ... peče Sleepy
Je pa tako, da moraš ta serum sproti pripravljati, saj je vitam c zelo neobostojen. Smiselno je tudi pitje vitamina c. Jaz si 3x na dan v kozarec vode zmešam za noževo konico čistega vitamina c, pijem pa tudi vitaminske kapsule. Za učinek na kožo naj bi užival vitamin c vsake 8 ur.


Sestavine:

0,5 čajne žličke vitamina c
3,5 čajne žličke destilirane vode
1,5 čajne žličke glicerina
temna steklena posodica

Navodila:

Steklenička mora biti steklena, temna in sterilna (prevreš ali razkužiš z alkoholom), popolnoma ohlajena in suha.
Dodaj vitamin c (lahko dodaš tudi več kot je navedeno, vendar naj raztopina ne bo več kot 20%)
Dodaj destilirano vodo.
Vrti stekleničko, da se vitamin c popolnoma raztopi (pri kristalih to traja malo dlje kot pri fino mletem prašku)
Dodaj eno in pol čajno žličko glicerina.
Dobro premešaj (zapri stekleničko in jo tresi, dokler se vse sestavine ne zmešajo v enotno maso. Mešanico porabi čimprej, saj vitamin c ni obstojen.
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2011 16:30
Povezava do prispevka
Alja, JMO vitamin C serum bi bil ok (jaz ga uporabljam po celem obrazu), pa Vichy ima en serum in kremo (hm, izgleda, da je ukinjena) ... upam, da ti bo kaj ok.

Glede laserskih posegov pa najbolje, da pokličeš v DCP, kjer ti bodo povedali, kakšne - in ali sploh so - možnosti.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alja
Starost: -14Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 3759Kraj: NaokoliStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2011 17:25
Povezava do prispevka
Tanja hvala, sem ravno včeraj iz ZDA naročila eno zadevo od Babyface (15%
MAP Serum - Superior Vitamin C 15% Magnesium Ascorbyl Phosphate
), ki vsebuje derivat vitamina C, ki naj bi bil še veliko boljši od samega C vitamina. Pa bom naprej s tem probala, preden se obrnem na DC Parmova.
Kar te ne ubije, te okrepi!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Krema za nego kože okoli oči
Stran 32 od 42
Pojdi na stran 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.