Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prodam parfum Chanel Chance 100 ml

Ana_Luna
Starost: 38Pridružen: 11. sep 2013Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2014 21:27
Povezava do prispevka

CHANEL CHANCE dišava za tiste ženske, ki si drznejo sanjati. Lahka, subtilna in čutna dišava polna energije in vitalnosti se razvija iz trenutka v trenutek, vsakič popolnoma edinstveno.
Chance, v francoščini pomeni "sreča". Chanel in Chance zvenita tako podobno, kot če bi bila ustvarjena drug za drugega. Je edini Chanelov parfum v okrogli steklenički v nasprotju s klasično Chanel N ° 5 pravokotno stekleničko. To ni naključno, ker je to 'kolo sreče'. Val skrajne svežine se sreča s cvetličnimi notami in se nadaljuje s čutno pikantno sestavo. "Chance je tornado ...je kot vrata odprta za avanturo in neznano, podobno kot ustnice, pripravljene na poljub." Vsebuje note roza popra, limone in ananasa v zgornjih notah. Srce dišave zajema hijacinto, jasmin in iris, medtem ko je osnova sestavljena iz jantarja, pačulija, zelenega čaja in belega mošusa. Parfum je ustvaril Jacques Polge leta 2003.
Parfum sem dobila za darilo, vendar enega že imam, zato tudi odprt še ni.

Pišite mi na ZS. - ODDAN

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Kurt Cobain
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prodam parfum Chanel Chance 100 ml
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.